Jeigu reguliariai nesinori mylėtis su partneriu, tai arba su vyru yra kažkas labai negerai, arba jums reikėtų apsilankyti pas seksologą. Jeigu priežastis kita, gali padėti keli veiksmingi, šios delikačios problemos sprendimo būdai. Vienas dalykas aiškus, reikėtų neskubėti mylėtis, net jei to nesinori, bet paieškoti priežasčių, kodėl atsirado tas nenoras.

 

seksas

Kuo pavojingas seksas, kai nėra noro mylėtis? Blogiausia, kas gali nutikti mylintis, būna tada, kai mergina ar moteris sutinka mylėtis, bet nepatiria visiškai jokio susijaudinimo. Seksas tokiu atveju jai suteiks tik diskomfortą, skausmingus pojūčius, nes makštis nebus sudrėkusi. Toks seksas skatins moters pyktį, kad vyras galvoja tik apie save ir jam visai nerūpi, kaip ji jaučiasi. Psichologai dažnai teigia, kad moteris, kuri užsiima sekso pati to nenorėdama, pasąmonės lygmenyje tai suvokia kaip išprievartavimą.

 

3 patarimai, ką daryti, jei nenorite sekso, bet nenorite nuvilti vyro:

 
  • Asociacijos. Yra vienas patikrintas būdas sukelti aistrą, norą mylėti – žaisti asociacijų žaidimą. Šio žaidimo esmė panaši į vieną iš populiarių vakarėlių žaidimų, kai vienas žmogus sugalvoja kokį nors žodį ir jį apibūdina kitais epitetais, neminėdamas to, kurį turi mintyje. Žiūrovai turi atspėti, ką jis galvoja. Tačiau šis žaidimas yra apie seksą. Pavyzdžiui, partneris sako: kėdė. Ką jūs jam galėtumėte pasakyti apie kėdę? Galbūt atsakytumėte, kad norėtumėte dabar pat pasimylėti su juo ant tos kėdės. Po to galbūt galėtumėte daugiau papasakoti, ką detaliai norėtumėte, kad partneris jums padarytų, kai jūs jau būsite ant tos kėdės. Toks erotiškas žaidimas provokuoja ir sužadina vaizduotę.
 
  • Kėgelio technika. Galima padaryti keletą Kėgelio pratimų. Tai jau seniai patikrinta technika, kuri padeda atsipalaiduoti ir lytiškai susijaudinti. Ypač gerai tai, kad šiuos pratimus galima atlikti bet kur ir bet kada. Svarbiausia atliekant šiuos pratimus atpalaiduoti pilvo raumenis. Iš pradžių gali nebūti lengva. Po to pradėti treniruoti dubens dugno raumenis. Pratimus užtenka kartoti 10 – 30 kartų. Siekiant geriausių rezultatų, Kėgelio pratimus rekomenduoja daryti 3 – 4 kartus per dieną. Tai galima daryti net darbo metu.
 
  • Švelnios rankos gali viską! Jeigu suprantate, kad šiandien visai nesate nusiteikusi patirti orgazmo, bet būtumėte nieko prieš patenkinti partnerį, galite pasinaudoti rankomis, liežuviu ar sekso žaisliukais. Yra daug būdų, kaip suteikti vyrų orgazmą, jeigu tik yra noro pradžiuginti mylimą žmogų.