[01.27.2023] M.A.M.A. Muzikos Apdovanojimai 2022_358 © Dainius Dambrauskas � We Belong in Photos 2

Jau spalio 21 dieną Didžiosios Britanijos sostinėje antrąjį kartą įvyks išskirtinis ir didžiausias lietuviškos muzikos renginys – „M.A.M.A. Londonas“. Prestižinėje Londono koncertų erdvėje „O2 at The Indigo“ salėje savo pasirodymus surengs ryškiausi Lietuvos atlikėjai, o renginys prasidės raudonojo kilimo iškilmėmis. Šiandien organizatoriai atskleidžia atlikėjus, kuriuos bus galima išgirsti bei išvysti išskirtiniame renginyje.

 

Svarbiausius Lietuvos muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ rengianti organizacija kartu su didžiausia lietuviškų renginių įmone „WackyEvents“ jau antrąjį kartą surengs išskirtinį renginį, kuriame lauke ryškiausios šalies žvaigždės.

 

Šiandien organizatoriai atskleidžia, kad spalio 21 dienos vakarą Londone savo pasirodymus surengs vienas ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, kurio super hitą „Kunigunda“ moka visi lietuviai – Vaidas Baumila.

 

Taip pat scenoje žinomiausia savo kūryba pasidalins praėjusiais metais abejingų „Eurovizijos“ dainų konkurse nepalikusi atlikėja Monika Liu.

 

Kiekvieną koncertą didžiuliu energijos užtaisu paverčiantis ir kiekvieną klausytoją įtraukiantis atlikėjas Vidas Bareikis.

 

Taip pat „O2 at The Indigo“ scenoje didžiausios lietuviškos muzikos šventės dalyviai išgirs ir daugybė hitų autorę – Monique.

 

„M.A.M.A. Londonas“ renginio kulminacija taps atgimstančios legendinės grupės „Dinamika“ šou, kurio metu nuskambės visi ryškiausi grupės kūriniai, kuriuos atliks Irma Jurgelevičiūtė ir Gintautas Brokas.

 

Spalio 21 dieną įvyksiančiame renginyje bus įrengtas raudonasis kilimas, kuriuo žengs ne tik Lietuvos scenos žvaigždės, bet ir VIP bilietus įsigiję svečiai. Raudonojo kilimo iškilmėse svečiai mėgausis ne tik išskirtiniu dėmesiu, bet ir pasitikimo gėrimais bei geriausiomis vietomis salėje. Raudonojo kilimo iškilmės bus transliuojamos tiesiogiai visai Lietuvai. Bilietus į didžiausią lietuvišką renginį „M.A.M.A. Londonas“ galima įsigyti Wackyevent.com.