Naujos, kosmetikos priemonių parduotuvės atidarymo vakarą garsios Lietuvos moterys –  Erika Vitulskienė, Gražina Baikštytė, Laura Imbrasienė, Aistė Jasaitytė – Čeburiak, Kristina Savickytė – Damanskienė, Sandra Daukšaitė – Petrulienė, Neringa Mažeikienė, Zita Kelmickaitė bei lietuviško gamintojo produkciją jau pamėgę svečiai turėjo unikalią galimybę mėgautis natūraliais kosmetikos aromatais, išbandyti išskirtinius, rinktinėmis žolelėmis, egzotiškais vaisiais, kvapniuoju medumi, vertingais aliejais bei kitomis veikliosiomis medžiagomis praturtintus produktus, pirmieji išgirsti apie naujausius, prabangiausios kremus su medumi.

 

kosmetika

 

Populiarėjant sveikai gyvensenai, atsigręžiama į tai, kas natūralu, sveika ir ekologiška. Kosmetikos ir buities priemonių kūrėjos Romos Macikienės tikslas – gaminti sąžiningai, taip, kad kosmetika, nekenktų sveikatai ir suteiktų maksimalų efektą. Tai ypač aktualu ir garsioms Lietuvos moterims, kurios neabejingos natūralumui, ekologijai, sveikai gyvensenai ir koja kojon žengia su naujovėmis. „Naudojame visas medžiagas, kurias naudoja visi ekologiškos kosmetikos kūrėjai, bet nebijome ir naujausių technologijų būdu pagamintų ingredientų, kurie dažnai taip pat gaminami iš augalų, tačiau duoda kosmetikos gaminiams ypatingai gerą efektą”, – užtikrina kosmetikos kūrėja.

 

IMG_9023_resize

 

Kūrėjai gerai  pažįsta ir žavisi augalų pasauliu, todėl jų kosmetika pagaminta iš augalinių aliejų, natūralių augalų ekstraktų. Ją kuriant naudojami tik garsiausiose Šveicarijos, Prancūzijos, Italijos ir Vokietijos laboratorijose pagaminti saugūs ingredientai, kurių veiksmingumas įrodytas įvairiais tyrimais. Natūralūs ajurvedinių žolelių ekstraktai, eteriniai aliejai vežami net iš tolimosios Indijos, turinčios gilias grožio puoselėjimo tradicijas.

 

IMG_9144_resize

„Kosmetika skirta bet kokio amžiaus žmonėms, turintiems net išskirtinių poreikių. Mūsų kremai padeda moterims ilgai išlikti jaunatviškomis ir žaviomis, šampūnai – be pagrindinių savybių dar ir stimuliuoja plaukų augimą, pastos – ne tik valo, bet ir skatina dantų emalio atsinaujinimą. Moterys  dažnai naudoja natūralią kosmetiką, tačiau neretai namus valo agresyviomis buitinėmis cheminėmis priemonėmis, kurios kenkia sveikatai. Todėl nusprendėme patys gaminti ir buitines priemones, kad mūsų klientės turėtų galimybę namus prižiūrėti nekenkdamos savo ir savo namiškių sveikatai. Mes siūlome itin platų – beveik 200 produktų asortimentą tiek savo kūno priežiūrai, tiek – saugiam namų švarinimui”, – pasakoja produkcijos kūrėja Roma Macikienė.

 

IMG_9035_resizeIMG_9061_resizeIMG_9203_resize