Šįvakar tiesioginiame LNK eteryje paaiškėjo kokybiškiausio gyvos muzikos projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojas. Juo tapo dvidešimt penkerių Muzikos akademijos klasikinio vokalo studentas, tenoras Paulius Bagdanavičius.

Vakaras buvo karštas ir muzikinių naujienų, ir emocijų prasme. Visi keturi superfinalo dalyviai buvo labai stiprūs, per projektą sukaupė milžiniškas gerbėjų armijas, kurios savo numylėtiniams šeštadienį negailėjo balsų. DAGNA, Monika Linkytė, Goda Sasnauskaitė ir P. Bagdanavičius išgirdo ir daugybę „Lietuvos balso“ mokytojų pagyrų, įrodančių, kad kaip tik šis ketvertas yra stipriausias šiame projekto sezone.

 

„Kai išgirdau apie savo pergalę, sustojo kvėpavimas. Maniau, kad uždusiu. Tai akimirkos, kurių nepamiršiu visą gyvenimą“, − po laimėjimo žodžius sunkiai rinko antrojo „Lietuvos balso“ nugalėtojas.

 

„Džiaugiamės prisidėję prie šio jauno žmogaus savęs kūrimo. Jis iš tų, kurie klauso ir išgirsta patarimus, mokosi. Galbūt ne viskas pavyksta taip, kaip tikisi, tačiau potencialas yra didžiulis. Manome, kad vienas kelių, atvedusių Paulių į pergalę buvo tas, kad jis pasinaudojo patarimu dainuoti lietuviškai. Jis atrakino žiūrovų širdis, tad jo trofėjus skirtas ne tik jam – tai bendra jo artimųjų, draugų ir visų gerbėjų pergalė“, − džiaugsmo neslėpė ir P. Bagdanavičiaus mokytojai Inga ir Arūnas Valinskai.

 

Antroji vieta šiame „Lietuvos balso“ sezone atiteko M. Linkytei, trečioji – DAGNAI, ketvirtoji – G. Sasnauskaitei. Atsisveikindami su kiekviena iš dalyvių, žiūrovai arenoje kilo nuo kėdžių ir plojo dėkodami už puikius pasirodymus.

 

Šeštadienį projekto scenoje pasirodė ir grupė „Sel“ su Egidijumi Dragūnu. Jo duetas su DAGNA paskelbė šou pradžią. Donatas Montvydas surengė itin profesionaliai paruoštą numerį su savo šokėjų trupe.

 

„Lietuvos balso“ nugalėtojui atiteko televizijos eterio net už 100 000 litų per LNK, solo koncertas, kurį prodiusuos kūrybos namai „ELITAZ“ ir kuris LNK eteryje bus jau sausio 4 dieną, dvejų metų kontraktą su „Show Makers“ talentų agentūra ir singlą, kurį galingiausiam balsui įrašys „Global Music & Talent Agency“.