Jau šį sekmadienį LNK televizijos eteryje įvyks didysis „Lietuvos balso“ aštuntojo sezono finalas, kuriame dėl televizijos įsteigto penkiolikos tūkstančių piniginio prizo bei muzikinio kontrakto su ELITAZ Music ir „Universal Music“ prodiuseriais susikaus keturi finalistai: Artūras Aleksiejus, Meidė Šlamaitė, Vaida Deksnytė ir Liepa Malinauskaitė.

 

IMG_4147_401x600

Kiekvienas mokytojo komandos finalistas ruošia net po tris įspūdingus šou, kurių metu atliks ne tik visiems žinomus pasaulinius hitus, dainuos kartu su pačiais mokytojais, bet ir pristatys keturis su Lietuvos ir užsienio muzikos profesionalais kurtus naujausius savo singlus. Projekto „Youtube“ kanale šie singlai jau dabar renka peržiūras, kurios finalo metu sudarys 25% balsų galutinėje rezultatų lentelėje. Singlų peržiūros bus fiksuojamos iki sekmadienio, kovo 14 dienos, 18 val.

 

Projekto finale išskirtinį atidarymo šou ruošia penktojo „Lietuvos balso“ sezono nugalėtoja bei pirmų dviejų „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezonų mokytoja Monika Marija. O štai projekto choreografas Marijanas Staniulėnas pasirūpino, jog finalinis šou didelį atgarsį paliktų ne tik dėl profesionalių atlikėjų, bet ir didžiausių šokio pasaulio žvaigždžių.

 

„Šiam finalui man buvo svarbu surinkti stipriausią šokėjų komandą. Ne vieną jų galėjome matyti „Šokio revoliucijoje“, kurioje jie atskleidė didžiulę šokio stilių įvairovę ir parodė, kokio lygio gali būti mūsų šalyje esantys artistai. Šokio stilių įvairovę atskleisime finale. Kursime mistinį Vaidos ir Monikos Liu pasirodymą su visiškai nestandartiniu džiazo stiliaus šokio performansu, finalistui Artūrui savitą stilių atskleisti padės Vogue profesionalai Raidas Petrauskas ir Albertas Lagunovičius. Visi šou numeriai bus absoliučiai skirtingi: nuo modernaus minimalizmo iki nestandartiško džiazo ir šiuolaikinio šokio. Bus labai įspūdinga“, − apie būsimą šou sako projekto choreografas Marijanas Staniulėnas.

 

Tačiau finalas nustebins ne tik įspūdinga choreografija, gyva ELITAZ bando muzika ir specialiaisiais efektais, bet ir išskirtiniais kostiumais, prie kurių kūrimo prisideda Lietuvos, Latvijos ir net Kipro drabužių kūrėjai.

 

„Šiam finalui ieškojome drąsių ir kitokių sprendimų, didžiąją dalį kostiumų kūrėme patys ir kreipėmės į ne vieną užsienio dizainerį. Nusprendėme į finalistų įvaizdį pažvelgti kitu kampu, o jų charakterius ir unikalumą atskleisti per stilių. Kartu su floristu Antanu Mažonu vienai iš finalisčių kuriame įspūdingą suknelę iš gyvų gėlių, o ekscentrišką Meidės įvaizdį atskleisiu su suknele, kurios šou scenoje dar nėra buvę – ją kursiu iš keliolikos skirtingų spalvų plaukų perukų“, − intriguoja projekto stilistė Milda Metlovaitė.

 

„Lietuvos balso“ aštuntojo sezono didysis finalas kartu su keturiomis didžiausiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis: Monika Liu, Donatu Montvydu, Justinu Jaručiu ir Monique bei finalistais žadančiais šou kartelę užkelti į tarptautinį lygį – jau šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK.