Pirmoji „Vakaro žinių“ mergaitė, tarptautinis modelis ir televizijos laidų vedėja Jurgita Tvarijonaitė šiandien visai nesigaili, kad kadaise nutraukė sėkmingą modelio karjerą ir gimus sūnui tapo tikra šeimos moterimi.

 

nuo_iki_Tvarijonaite

 

Gal kai kas, matydamas 39-erių Jurgitą, besilaukiančią antrojo vaikelio, mano, kad ji nebekartotų kadrų, kuriuose pozuoja visiškai nuoga, bet moteris sako, kad visa tai jai atnešė labai daug naudos.

 

nuo_iki_Tvarijonaite

 

Dabar Jurgita mėgaujasi gyvenimu, kurio daug kas tik pavydėtų – žiemas ji leidžia amžinai šiltose Kanarų salose, o vasaras – lietuviškame pajūryje savuose apartamentuose, jai nereikia rytais skubėti į darbą ir stovėti kamščiuose. Tačiau ne savo vyrui ji turi dėkoti už tokį gyvenimą, o sau, jog kažkada išdrįso žengti į mados pasaulį ir pozuodama prieš objektyvą užsidirbti tiek, kad iki šiol galėtų mėgautis gyvenimu pernelyg netaupydama.

 

nuo_iki_Tvarijonaite

 

„Mano sutartys iš tiesų buvo įspūdingos. Dėl to aš labai džiaugiuosi, nes man nereikėjo ieškotis turtingo vyro, kad aš gyvenčiau iš jo kišenės. Pastebėjau, kad vyrai į manę kažkaip kitaip žiūrėjo, kai aš galėjau pati nusipirkti ar pasidovanoti. Aš ieškojau ne turtingo vyro ar maišo pinigų, o gero tėvo savo vaikams“, – pirmadienį 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ prisipažins Jurgita.

 

nuo_iki_Tvarijonaite

 

J. Tvarijonaitė jau gali atskleisti, kad laukiasi berniuko. Beje, žiemą gimsiantis mažylis buvo labai lauktas ir planuotas. „Aš iš gyvenimo visada ėmiau viską, ką geriausio jis man galėjo duoti. Todėl dabar man visai nebaisu atsiduoti šeimai ir būti tipine namų šeimininke“, – apie gyvenimo patirtis šį pirmadienio vakarą per LNK pasakos Jurgita.