Įsisiūbavus LNK projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ dvikovoms, vis labiau atsiskleidžia itin jautrus šio projekto formatas: scenoje kovoja ir susibičiuliauja šeima su šeima, draugai su draugais  ar mokytojų su mokinių duetais. Vienas labiausiai tai iliustruojančių pasirodymų jau šį sekmadienį – dviejų šeimų, auginančių bendraamžės mergaites, dvikova.

 

LBK_vaikaic_800x450

Nauja karta jau turi, ko išmokyti

 

Santai Sireikaitei – devyneri, o Gabrieliai Butkaliuk – aštuoneri. Tačiau išgirdusios savo mokytojos Prudnikovaitės  paskelbtą dainą „Imagine Dragons“ „Believer“, jos ne tik ima spiegti iš džiaugsmo, bet ir iš karto imasi iniciatyvos dėliojant pasirodymo detales į vietas. Dainų tekstai anglų kalba, šiuolaikinė muzika ir ekspresija scenoje – visa tai jaunajai kartai kelią kur kas mažesnę baimę negu jų tėveliams. „Pažiūrėkite, devynmetė jau antrus balsus stato, aiškina mums, kaip ką turime daryti.  Bet aš ja tikrai pasitikiu: žinau, kad jeigu karingoji princesė Santa ką nors nusprendė, tai laikysis savo tikslo ir nuomonės iki galo“, – juoksis „Lietuvos balsas. Vaikai“ jau dalyvavusios Santos mama Henrika. Susižavėjimo mergaičių imlumu neslėps ir pati Ieva Prudnikovaitė.  „Mergaitės iš karto lyg niekur nieko pasirepetavo – manyk, be penkių minučių jau gali eiti į pasirodymą“.

 

Tęsia mamų tradiciją 

 

Ir nors mergaitės imasi dvikovų pasirodymo vairo, tai nereiškia, kad jų artimiesiems muzika svetima. Štai Santos mama Henrika – buvusi „Lietuvos balsas. Kartos“ dalyvė ir muzikos mokytoja, o Gabrielės mama – buvusi „Dainų dainelės“ laureatė, kadaise šiame koncerte tapusi autoritetu net pačiai Ievai Prudnikovaitei. „Ne tik aš, bet ir mažoji Gabrielė praėjusį rudenį tapo „Dainų dainelės“ laureate. Labai džiaugiuosi galėdama jai parodyti muzikinį kelią, o taip pat – tai nuostabus būdas praleisti daugiau laiko kartu“, –  pasakoja Gabrielės mama Aurelija.

 

Tarp tokių muzikalių mamų ir dukrų bene daugiausiai iššūkių šiame pasirodyme kils vieninteliam scenoje tėčiui, kuriam klius atlikti greitą repo partiją anglų kalba. „Bus ką veikti, betgi mes čia to ir atėjome“, – pozityviu išliks renginių scenoje dirbantis ir scenos taip pat nebijantis  Santos tėtis.

 

„Vaikai juk tam ir yra, kad mums sukurtų šiek tiek streso. Tačiau tai tik į naudą – abi šeimynos labai stipriai ruošiasi, manau bus super pasirodymas “, – intriguoja Ieva Prudnikovaitė.

 

„Lietuvos balsas. Kartos“ dvikovos – jau šį sekmadienio vakarį, 19.30 val., per LNK. Visi dalyviai varžosi dėl galimybės patekti į pusfinalį ar netgi finalą, kuris vyks kovo 11 d. „Avia Solutions Group“ arenoje.