Visame pasaulyje žinomas, analogų neturintis muzikinis projektas „X Faktorius“ kaip viesulas įsiveržė į Lietuvą. Pavasarį „X Faktoriaus“ atrankos drebino didžiausių šalies miestų scenas, į kurias troško patekti tūkstančiai balsingųjų talentų, o spalio 14-ąją eterio premjera prie televizijos ekranų prikaustė TV3 žiūrovus. Grandiozinio, didžiausio šalies televizijose kada nors kurto projekto komanda skina pirmuosius sėkmės vaisius: „X Faktorius“ tapo žiūrimiausiu pramoginiu projektu Lietuvoje!

 

Didysis dvidešimtojo, jubiliejinio, TV3 sezono projektas antrą savaitę iš eilės išlieka žiūrimiausia laida Lietuvoje tarp 15−49 amžiaus grupės žiūrovų. Rinkos ir žiniasklaidos tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis (periodas 2012 09 14 − 10 21), spalio 14 dieną TV3 eteryje startavusį projektą jau pamatė beveik milijonas šalies gyventojų – 966 000. Negana to, „X Faktorius“ jau po pirmosios laidos įsiveržė ir į 2012-ųjų rudens topus – tapo žiūrimiausiu naujojo sezono pramoginiu projektu tarp 15−49 amžiaus grupės žiūrovų.

 

Jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3 – trečioji laida, kurioje dar nematyti talentai nuo keturiolikos iki keturiasdešimties metų mes iššūkį ne tik sau, bet ir nepakeičiamajam šou teisėjų ketvertui – grupės „Happyendless“ lyderiui Sauliui Prūsaičiui, dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei, televizijos prodiuseriui, muzikantui Sauliui Urbonavičiui-Samui ir TV3 laidų vedėjui, aktoriui Vytautui Šapranauskui.

 

„Aš šventai tikiu, kad ‚X Faktorius‘ yra geriausia galimybė tau atsiskleisti. Jeigu pateksi į tolesnius etapus, – būsi viena iš dalyvių, už kurią aš labiausiai sirgsiu“, – jau šį sekmadienį vienai dalyvių prisipažins R. Ščiogolevaitė.

 

„Nė karto nenorėjau tavęs nutraukti. Visą pasirodymą man bėgiojo skruzdėlės po kūną“, – kitam talentui komplimentų negailės Samas.

 

Sekmadienį trečiojoje laidoje „X Faktoriaus“ scenoje R. Ščiogolevaitė sutiks savęs vertą konkurentę. Kuri geriau sudainuos legendinės Witney Houston dainą? Ar Rūtai neteks tenkintis antra vieta?

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!