Vidas Bareikis – žmogus, kurį mėgsta ko gero plačiausia Lietuvos žmonių auditorija, nuo vaikų iki garbaus amžiaus močiučių. Garsus aktorius, režisierius, dainininkas žengė į naują gyvenimo etapą – stovi už kiekvieną dieną LNK televizijos ekrane rodomos „VIDO VIDeO“ laidos vedėjo vairo. Šį antradienio vakarą 20 val. LNK televizijos eteryje, „Bus visko“ laidoje papasakos, kokia yra viso to kaina.

 

vakarelis.V.O_3

Kalbėdamas apie savo aktyvų gyvenimą, Vidas prisipažįsta, kad kartais tempas būna toks didelis, jog privalo susidoroti ir su šiandien moderniąją visuomenę itin dažnai kamuojamomis nerimo atakomis. „Pastaruoju metu tu pajauti, kad baisiai išsitaškai, kartais nebegali. Ir tą kūnas pasako.  Turėjau ir nerimo atakų, tokių, kur tiesiog tau mirties baimė užplūsta, esi nestabilus ir supranti, kad nebegali nieko padaryt. Toks kabi ant ašarų ribos”, – prisipažįsta V. Bareikis.

 

„Bus visko“ laidoje vyras papasakos ir apie savo asmeninį gyvenimą bei santykius su žymia atlikėja Jurga Šeduikyte, kuriuos jiedu pradėjo būdami skirtinguose gyvenimo etapuose.

 

„Kai susipažinom su Jurga, truputį padraugavom, išsiskyrėm, 2 metus nesimatėm  ir tada kokių 21-erių ar 22-ejų metų vėl susiėjom. Ji tuo metu buvo labai gerai uždirbanti Lietuvos atlikėja, o aš – studenčiokas. Taip buvo, kad pardėj aš didelius maišus nešu, o jinai apmoka. Tuo metu žiauriai parinaus. Galvodavau, nu kaip lievai kad neturiu tų pinigų. Arba – kaip lievai,  kad Jurgą žino, o manęs ne. Šeduikytės vyras – buvo pastovi replika”, – žodžių į vatą nevynios dabar žinomas vyras.

 

Vidas papasakos ir apie tai, jog pastaraisiais metais pastoviai lankosi pas psichoterapeutą.

 

„Tai yra mano privaloma rutinos dalis. Kaip mano draugas labai gerai įvardino – tai yra psichologinė higiena, ir mes privalom ja užsiimti. Ne gydymu, ne kažkuo, o higiena. Kaip tu išsiplauni galvą ar išsiplauni savo smirdantį kūną po treniruotės, taip tu kas mėnesį ar 2 savaites turi eiti viduj siek tiek pravalyti situaciją, dulkes, visus tarantulus. Paglostyt savo tarantulą, suprast, kad tu jo niekur neišmesi, bet sakyt – aš tave valdau ir tu ramiai čia sėdėk, mano mielas monster. Nes kai paleidi tuos tarantukus, jie sprogsta ir viską  užvaldo“.

 

Kaip vyras reagavo, kai į jo koncertą atėjo vos septyni žmonės? Koks Vidas yra namuose? Ir kodėl savo sūnui kartais liepia išmėtyti daiktus? Jau šį antradienio vakarą 20 val. per LNK. Laidoje „Bus visko“.