Jau daugiau nei mėnesį muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ dalyviai kuria bendrą buitį izoliuotose projekto patalpose, kuriose visą parą yra stebimi filmavimo kamerų ir interneto žiūrovų. Tačiau viską matančios kameros nesutrukdė tarp dalyvių įsiplieksti romantiškiems jausmams – realybės šou porelės savo simpatijas demonstruoja ne tik meiliais žodžiais, bet ir veiksmais. Kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankę projekto dalyviai atviraus ne tik apie šou užkulisius, bet ir apie romantiškus tarpusavio santykius.

 

Virtuv-ùs-istorijos_1 (Small)

 

Jau šį šeštadienį, 9 val. TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik profesionalios šefės Ilonos Juciūtės patarimus, kaip paruošti gardų maistą, bet ir išgirs populiaraus realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvių atvirus pasakojimus.

 

Virtuv-ùs-istorijos_2 (Small)

 

Kartu gyvenantys muzikinio šou dalyviai su laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovais sveikinsis itin puikiai nusiteikę – palikti projekto patalpas jiems tenka nedažnai. Tačiau, dalyvių teigimu, toks gyvenimas jiems jau tapo įprastas.

 

Virtuv-ùs-istorijos_3 (Small)

 

„Tikrai nesame vargšai, kartais pajuokaujame, kad net primena sanatoriją. Atėjau čia, nes norėjosi iššūkių, norėjosi išbandyti kažką naujo ir neįprasto“, – kulinarinės laidos žiūrovams pasakos balsingoji Valda.

 

Virtuv-ùs-istorijos_4 (Small)

 

„Ten tikrai ne kalėjimas, nors ir be langų. Džiaugiamės, kad čia patekome, visi stengiamės būti draugiški. Bet nebūna namų be dūmų – visko pasitaiko“, – atviraus apie savo netradicinę seksualinę orientaciją projekte prabilęs Silvestras.

 

Virtuv-ùs-istorijos_5 (Small)

 

Panašu, kad „Aš – superhitas“ namuose – ne tik pykčiai ir intrigos. Žiūrovų aistras jau kurį laiką kaitina įsiplieskę romanai tarp projekto dalyvių. Tiesa, kai kurie laidoje „Virtuvės istorijos“ apsilankę įsimylėjėliai jausmus vienas kitam bandys nuslėpti.

 

Virtuv-ùs-istorijos_6 (Small)

   

Simpatijas ir palankumą vienas kitam rodantys Lukas ir Dovilė tikins esantys tik draugai. „Mes nesusiporavome, mus suporavo. Esame tik draugai“, – paslaptingai šypsodamasis sakys dar visai neseniai į realybės šou atėjęs Lukas.

 

Virtuv-ùs-istorijos_7 (Small)

 

Apie savo santykius šeimyniškai gamindami gardų maistą taip pat atviraus jau šmaikščiai vienas kitą „vyru ir žmona“ vadinantys ir jausmų vienas kitam nebeslepiantys Elvina ir Nerijus.

 

Linksmą ir atvirą muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ dalyvių interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3