„Tiesiog jaučiau, kad jis nori mane paversti paklusnia žmona, mama, kuri nesipriešina siūlymams ir nurodymams”, – šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK televizijos gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos Renata Katinaitė-Lodh, iš kurios vos prieš savaitę vyras pagrobė sūnų.

 

„Nuo... Iki...“

Draudimai, reguliavimas, įsakymas nebendrauti su giminėmis, nuolatiniai įžeidinėjimai – taip paskutinius savo gyvenimo santuokoje metus apibūdina 34-erių metų Renata Katinaitė-Lodh. Prieš keletą dienų Lietuvą sukrėtė istorija, kuomet Indijos pilietis Kaushikas Lodh viduryje baltos dienos iš poliklinikos pagrobė savo ir Renatos aštuonių mėnesių sūnų. Už indo ištekėjusi lietuvaitė tvirtai įsitikinusi, kad pagrobimas buvo planuotas, o užsieniečiui padėjo mūsų tautiečiai lietuviai.

 

Netrukus po įvykdyto pagrobimo, Kaushikas žiniasklaidoje paaiškino, kodėl taip pasielgė. Jis tikino, kad Renata neva yra nestabilios psichikos, netinkamai rūpinasi sūnumi ir netgi kaltino ją pasisavinus didžiules jam priklausančias pinigų sumas. Renata atšauna, kad visa tai melas, o jos mylimasis per septynerius pažinties metus pasikeitė neatpažįstamai.

 

Jiedu susipažino 2009 metais Švedijoje. Tuomet Kaušikas lietuvaitę užbūrė per kelias akimirkas, jie apsikeitė kontaktais ir dvejus metus bendravo internetu. „Jis buvo rūpestingas, dėmesingas vyras, nebuvo religingas, todėl neturėjau baimių, kad galėtų pagrobti mūsų vaiką”, – pasakoja Renata.

 

Deja, gimus sūnui, Kaushikas labai pasikeitė. Renata tikina, kad namuose jis tapo kone diktatoriumi, kuris reguliavo viską, pradedant buitimi, baigiant Renatos laisvalaikiu. Lietuvė sako, kad namuose prasidėjo psichologinis teroras, o jų audringus konfliktus nuolatos girdėdavo kaimynai.

 

Dramatiška lietuvės ir indo pažinties istorija bei skaudi santykių griūtis – jau šį pirmadienio vakarą,  20 val. 25 min. LNK televizijos laidoje „Nuo… Iki…“.