Kam labiau patinka ilgi prancūziški bučiniai – vyrams ar moterims? Kiek iš šimto procentų moterų mano, kad yra per daug apkūnios? O kuriai daliai plaukuota vyro krūtinė – seksualu? Kiek procentų vyrų mano, kad jų antrosios pusės kalba per daug? Tai tik dalis klausimų, į kuriuos atsakymus išgirsime jau šį sekmadienį naujame pikantiškame LNK žaidime „Moterys prieš vyrus“. Pikantiškiausiame TV šou Lietuvoje vieni dalyviai raudonuos iš gėdos, o kiti atviraus apie savo pačių gyvenimus.

 

Moterys prieš vyrus

 

Žaidime „Moterys prieš vyrus“ kaunasi dvi komandos – moterų ir vyrų. Jiems užduodami klausimai, kuriuos prieš tai laidos kūrybinė grupė uždavė šimtui moterų arba vyrų. Tokiu būdu paaiškėjo įdomios statistikos.

 

Šį šeštadienį žiūrovai išvys, kaip laidoje dalyvavusios moterys – Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, dainininkės Laisva ir Katažina bei komandos kapitonė Inga Jankauskaitė – aršiai diskutavo, kas seksualiau vyrams – moters užpakaliukas ar krūtinė?

 

Nijolė ir Laisva – atvirai apie krūtinę

 

Moterys prieš vyrus

 

Galiausiai merginos sutarė, kad užpakaliukas. Tik Nijolė išsiskyrė iš merginų. „Man be papų moteris – negražu. Sakykit ką norit“. Po tokio pasisakymo šiek tiek sutriko Katažina: „Pačiupinėk manuosius, argi negražu????“.

 

Liberalios Nijolės pažiūros apie plastines operacijas jos gerbėjams žinomos nuo seno. Dar prieš aštuonerius metus, būdama 23-ejų, ji žiniasklaidoje prisipažino, kad pati pasididino krūtinę.
„Apie krūtinės didinimą galvojau senokai. O rudenį išvažiavau į Jungtines Amerikos Valstijas, ten vienas įvykis ir pastūmėjo ryžtis plastinei operacijai. Pamačiau dieviško grožio suknelę. Pasimatavau. Buvo akivaizdu, kad ji daug gražiau atrodytų, jei turėčiau didesnę krūtinę. Suknelę nusipirkau ir nusprendžiau: jeigu pasididinsiu krūtis, turėsiu pirmą naują nerealų drabužį“, – tuomet žurnalui „Žmonės“ atviravo Nijolė.

 

Kad didelė krūtinė – grožis, su Nijole sutiko ir „Žvasigždžių duetų“ nugalėtoja, dainininkė ir žurnalistė Laisva: „Vyrai pirmiausia žiūri į papus“. Vėliau ji pridūrė: „Man vyras visą laiką sako „Pas tave visai papų nėra“. Toks jos pareiškimas susilaukė kolegių ūžimo, visos susiginčijo – tai kur gi vyrai žiūri labiau: į krūtinę ar į sėdynę? Atsakymą, kaip mano 100 apklaustųjų, sužinosime laidoje.

 

Kas geriau miegamajame: nuogas Baumila ar Montvydas?

 

Tuo tarpu vyrams didele dilema tapo klausimas, kurio nuogo nuotrauką apklaustos moterys norėtų pasikabinti miegamajame: Vaido Baumilos ar Donato Montvydo? „Aš sakau – Baumilos. Jo kūnas tiesiog geresnis. Gal Donis geriau dainuoja, bet juk plakatą tai pasikabinti merginos nori ne dėl dainavimo, o dėl kūno. Plakatas nedainuoja, jis kalba kūnu“, – rėžė LNK sporto žurnalistas Tomas Langvinis, savo pasisakymu parodęs, kad ne ką mažiau nei apie krepšinį ar futbolą nusimano apie moterų troškimus.

 

Šou vedėja ir merginų komandos kapitonė Inga Jankauskaitė net nustebo: „Tomai, iš kur jūs žinote tokius dalykus?“.

 

Nustebsite ir jūs, kai šį sekmadienį 19.30 įsijungsite naują LNK žaidimą „Moterys prieš vyrus“. Perspėjame: žiūrint gali užkaisti ausys.