Jei televizijos žiūrovų paklaustumėte, kas yra populiariausi keliautojai Lietuvoje, dauguma nė nemirktelėję pasakytų: Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius. Pasaulį su įvairiausiais automobiliais išmaišęs charizmatiškasis duetas ryžosi naujam iššūkiui. Neseniai įgiję teisę vairuoti traktorių, žinomi vyrai leidosi į net draugus ir artimuosius apstulbinusią kelionę.

 

TV3_Didziosios_Traktoriu_lenktynes_Martynas_Starkus_Meksikoje

 

„Kodėl nepavažinėjus po Lietuvą traktoriais? O jei dar surengtume lenktynes? Būtų puiki televizijos laida“, – taip apie naują projektą „Didžiosios traktorių lenktynės“ pasakoja originalių idėjų nestokojantys kelionių entuziastai.

 

TV3_Didziosios_Traktoriu_lenktynes_Martynas_Starkus_Meksikoje_2

 

Iš kur pas Vytarą ir Martyną atsirado noras vairuoti traktorius? Pasirodo, keliaujant po Meksiką, jiems vis gedo automobilis. Kartais jį tekdavo taisyti ir patiems. Kai to padaryti būdavo nebeįmanoma, vyrai ieškodavo pagalbos. „Taip atsidūrėme didžiulėje fermoje, kurioje buvo daug gyvūnų. Pagalvojome, kad jei yra gyvūnų, bus ir technikos. O jei yra ir technikos, atsiras žmogus, kuris galės mums padėti“, – prisiminė M. Starkus.

 

TV3_Didziosios_Traktoriu_lenktynes_Martynas_Starkus_Teises

 

Kol į pagalbą atskubėję mechanikai taisė automobilį, keliautojų akys užkliuvo už traktorių. „Kodėl nepabandžius pasivažinėti?“ – pagalvojo abu. Prireikė šiek tiek laiko, kol pavyko priprasti prie traktoriaus gabaritų, tačiau transporto priemonės valdymas paliko didžiulį įspūdį. „Reikia įgūdžių, kol įvaldai šį monstrą. Iš pradžių atrodo, kad darant posūkį apvirsi į šoną. Kelionės po Centrinę Ameriką metu vis prisimindavome važiavimą su traktoriais. Pagalvojome, kad būtų smagu tą padaryti Lietuvoje. Ir ne tiesiog pavažinėti, o surengti lenktynes“, – pasakoja M. Starkus.

 

TV3_Didziosios_Traktoriu_lenktynes_Martynas_Starkus_Vytaras_Radzevicius_Lietuvoje

 

Grįžę į gimtinę keliautojai nusprendė neleisti šioms kalboms likti tik kalbomis. Išlaikę nelengvą traktorių vairavimo egzaminą, jie ėmėsi planuoti būsimą kelionę. „Pasikvietėme ir Benediktą Vanagą. Jis su filmavimo komanda prieš kelionę galvojo mums užduotis. Būsimame televizijos projekte parodysime, kad po Lietuvą galima keliauti įvairiausiais būdais. Tiesa, mūsų tikslas nėra kelionė iš taško A į taško B. Žiūrovai laidoje išvys įvairiausias užduotis, kurias mes su Vytaru turėsime įvykdyti. Tikimės, kad mūsų pavyzdys padrąsins žmones pakeliauti po Lietuvą, išlįsti iš komforto zonos“, – naujosios laidos „Didžiosios traktorių lenktynės“ sumanymą atskleidžia M. Starkus.

 

TV3_Didziosios_Traktoriu_lenktynes_Martynas_Starkus_Vytaras_Radzevicius_Lietuvoje_2

 

„Lėtas keliavimo būdas garantuoja daug netikėtumų. Parodysime mažiau žinomas Lietuvos vietas, susitiksime su žmonėmis, patirsime daug nuotykių. Bus tikrai įdomu“, – intriguoja V. Radzevičius.

 

TV3_Didziosios_Traktoriu_lenktynes_Martynas_Starkus_Vytaras_Radzevicius_Meksikoje

 

Nors žiūrovai įpratę matyti Vytarą ir Martyną keliaujant kartu, šį kartą vyrams teks išsiskirti, mat kelionė numatyta skirtingais maršrutais. Keliautojai susitiks Palangoje, o vienas kito nuotykius tiek jie patys, tiek žiūrovai pamatys jau greitai TV3 televizijos eteryje. „Vairuoti traktorių yra žiauriai geras jausmas ir jau netrukus tuo galės įsitikinti TV3 žiūrovai“, – šypsosi M. Starkus.

 

TV3_Didziosios_Traktoriu_lenktynes_Vytaras_Radzevicius_Meksikoje

 

 „Didžiosios traktorių lenktynės“ – jau greitai per TV3!