Sėkmės lygį galima pamatuoti! Kyla klausimas kaip? Visi atsakymai slypi astrologijoje. Tikriausiai visi pažįsta tokių žmonių, apie kurių kalbama, kad „gimė su sidabriniu šaukšteliu burnoje“, „po laiminga žvaigžde“, „su marškinėliais“. Taip pat yra ir tokių, kuriems, regis, viskas krenta iš rankų, nuolatos puola nesėkmės ir nelaimės. Labai daug priklauso nuo to, kaip gimimo dieną danguje buvo išsidėsčiusios planetos ir kiti dangaus kūnai. Manoma, kad kai kurie Zodiako ženklai yra sėkmingesni negu kiti. Žinoma, kiekvienas sėkmę supranta savaip, tad tai, kas vienam atrodo kaip auksas, kitam – tik pelenai.

 

zodiakas

Patys sėkmingiausi Zodiako ženklai:

 
 • Avinas (kovo 21 – balandžio 20). Šio ženklo atstovai neretai vadinami laimės kūdikiais. Jie dažnai atsiduria tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Sunkiausios problemos jiems tarsi savaime išsisprendžia: netikėtai atsiranda draugų arba pažįstamų, kurie padeda ar bent nurodo teisingą kryptį. Be to, jiems sekasi azartiniuose žaidimuose, galbūt todėl, kad jiems įdomiau pats žaidimo procesas, o ne galimybė ką nors laimėti.
 
 • Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21). Šio ženklo atstovai gausiai apdovanoti talentų. Jie specialiai nesivaiko sėkmės, nors ji pati tyko už kampo. Kaip ir Avinai, Skorpionai dažniausiai atsiduria tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Jie turi slaptų gabumų užpildyti spragas. Būti sėkmingiems jiems padeda ir tai, kad jie nevengia, o kaip tik mėgsta pavojų ir adrenaliną. Fortūna nenusigręžia nuo tų, kurie mėgsta rizikuoti.
 
 • Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21) – dar vienas fortūnos numylėtinis. Sąmonės ir pasąmonės lygmenyje jie yra orientuoti į norų įgyvendinimą. Sėkmė šiuos asmenis aplanko reguliariai. Fortūna jiems palanki net tada, kai nededa ypatingų pastangų. Šie žmonės daugiau randa negu praranda. Jeigu kurioje nors srityje nelabai sekasi, tai likimas apdovanoja kitose.
 
 • Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19) – regis, šiems žmonėms kelias rožėmis klotas. Jie mėgsta prabangą ir patogų gyvenimą, nuosekliai dirbant ir pavyksta tai turėti. Jie gauna tik geriausius pasiūlymus, nors ir kankinasi juos įgyvendinami, tačiau galų gale iš to gauna gerą pelną. Šio ženklo atstovai taip pat gali pasigirti stipria sveikata.
 
 • Jautis (balandžio 21 – gegužės 20) – sėkmė susijusi su finansais. Jie pritraukia pinigus iš įvairiausių šaltinių. Tai žinodami kai kurie asmenys gali tuo pasinaudoti ir pradėti bendrauti su Jaučiais vien tik už gražias akis, tikėdami gražaus palikimo. Be to, šie žmonės per gyvenimą užmezga daug naudingų pažinčių, todėl nemažai dalykų gauna nemokamai.
 
 • Dvyniai (gegužės 21 – birželio 21) – fortūna palanki, jei jie gali ką nors parduoti ar pakalbėti. Jie lengvai randa triuškinančių argumentų ir pasiekia pergalę. Pritraukia pinigus, net tada, kai piniginėje švilpia vėjai, iš kažkur vėl atsiranda reikalinga pinigų suma (padovanojo turtingas giminaitis, rado seniai pamirštoje slėptuvėje ir t. t.).
 
 • Vėžys (birželio 22 – liepos 22) moka pelningai investuoti. Jie intuityviai jaučia kur ir ką verta investuoti, o kur ne. Kartais gali pasirodyti, kad šio ženklo atstovus rečiau ištinka finansinės nesėkmės. Jų šeimyninis gyvenimas būna laimingas: išsaugo santuoką ir daro viską, kad artimieji būtų patenkinti.
 
 • Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22) labiausiai sėkmingas darbuose. Jis turi talentų, kuriuos puoselėja ir sulaukia sėkmės. Tačiau jiems svarbu nepraleisti gerų progų. Šiuos žmonės supa geri žmonės, kurie tampa Liūtų stiprybės, įkvėpimo ir žinių šaltiniu.
 
 • Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22) ir sėkmė yra sunkiai suderinama. Sėkmė ateina tik sunkiai dirbant. Tačiau jie turi tokių asmeninių savybių, kurių neturi beveik nė vienas kitas Zodiako ženklas – pedantiškumas, noras padaryti viską teisingai, nuoseklumas. Šios charakterio savybės padeda pasiekti tikslų ir sėkmę gyvenime.
 
 • Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22) nėra fortūnos numylėtinės, nors kartais likimas numeta dovanų. Tačiau jie turi įgimtą charizmą – geba sužavėti kitus, todėl kartais jų garbintojai gali atlikti sunkų darbą už juos, pamaloninti kokia nors staigmena ir panašiai.
 
 • Vandenis (sausio 20 – vasario 18) – sekasi loterijose ir azartiniuose žaidimuose. Fortūna visada yra jų pusėje. Juos domina pats žaidimo procesas, o ne laimėjimas. Taip pat jie turi retą gebėjimą rasti ir tinkamai panaudoti naują informaciją, kad ji atneštų pelną.
 
 • Žuvys (vasario 19 – kovo 20) – sėkmė būna dvilypė. Likimas viena ranka duoda, kita atima. Pavyzdžiui, laimi loterijoje ir pameta piniginę. Tačiau žuvys turi prigimtinę savybę – jie turi mistinę galią žmonėms ir tai jiems padeda išlikti. Net giliausioje duobėje atsiras kas padės šio ženklo atstovams, nes nuo jų sklindančiai vidinei šviesai negalima atsispirti. Neigiamai atsakyti Žuvims praktiškai neįmanoma.