Trečiadienio vakarą  „Pramogų banke“ esančiame restorane „White House“ rinkosi stilingi vilniečiai, norintys pajusti artėjančių vasaros atostogų karštį. Vakaro svečiai pasijuto atsidūrę it kruiziniame laive, nes restoranas interjeru ir forma panėši į laivą. Pramogų laivo kapitone vienam vakarui tapo žinoma šokėja Jurgita Česnavičiūtė-Jančorienė.

 

 

AG3B0021

 

Pietietiško stiliaus renginį atidarė atlikėja Valerija Iljinaitė, netrukus atstovausianti Lietuvai festivalyje „Slavianskij Bazar“. Vakaro svečiai turėjo galimybę išvysti ispaniško prekinio ženklo „Punt Roma“ kolekciją, alsavusią vasaros karščiu ir romantika. Kolekciją demonstravo atlikėja Julija Jegorova, TV prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė, “Teleloto” vedėja Jurgita Drabatienė, bankininkė Laura Prušinskaitė. Modeliams makiažą ir šukuosenas kūrė „MakeUp Secrets“ akademijos meistrai. Demonstruojant kolekciją saksofonu grojo muzikantas Gintaras Remeikis.

 

AG3B0104

 

„Jaukios parduotuvės šurmulio nepakeis kompiuterio ekrano mirksniai, tačiau moterims, norinčioms visiškai pasinerti į atostogų ramybę jau netrukus pasiūlysime patogiai apsipirkti internetu”, – tikino elektroninę prekybą Baltijos šalyse pradedančio „Punt Roma“ tinklo atstovė Lietuvoje Jekaterina Kartašova.

 

AG3B0155

 

„Man Ispanija asocijuojasi ne tik su puikiu poilsiu, bet ir su veikla“, – sakė renginio vedėja J. Česnavičiūtė-Jančorienė. Atėjus rudeniui „Šokių akademijos“ įkūrėja siūlo lietuvaičiams vykti į šokių bei zumba fitneso stovyklą Ispanijoje. „Raginu ne tik šokančius, bet dar tik svajojančius pradėti šokti kitaip – per šokį – atrasti šią nepakartojamą šalį“, – sakė į kelionių organizavimo veiklą įsisukusi buvusi TV šokių projekto vedėja.

 

AG3B0163

 

Renginiometu kūno makiažą, naudojant visiškai naują Lietuvoje „Vita Liberata“ produktą „Body Blur“ išbandė aktorė ir psichologė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė. Vakaro metu buvo galima susipažinti su visa „Vita Liberata“ organiškos įdegio kosmetikos linija. Renginio svečiams taip pat buvo pristatoma Negyvosios jūros kosmetika „Ahava“. Tai vienintelė kosmetikos kompanija pasaulyje, turinti teisę semti Negyvos jūros vandenį, druską, purvą.

 

AG3B0165 AG3B0169
Robertino Valiulio nuotr.