27-eriais metais jaunesnė už vyrą, Krašto apsaugos ministrą Arvydą Anušauską, Lina Anušauskienė neseniai buvo sukritikuota dėl neva abejotinų vertybinių nuostatų, o vėliau nemažai dėmesio sulaukė dėl itin atviro pasakojimo apie užklupusius sunkumus susilaukus pirmagimio. Išskirtinai LNK laidai „Bus visko“ moteris sutiko pasidalinti, kaip jai pavyko išgyventi pogimdyvinę depresiją bei asmeninio gyvenimo pokyčius vyrui užėmus atsakingas ministro pareigas.

 

F012152L 6.mxf_snapshot_13.59.868

Laidoje moteris atviraus, kad, nors yra garsaus politiko žmona, džiaugiasi, jog gatvėje žmonės jos dažniausiai neatpažįsta. Situacija pasikeičia, jei eina įsikibusi vyrui į parankę. Ir nors nuolat kylantys ministro reitingai rodo, jog politikas yra mėgstamas žmonių, dėmesys ne visada būna malonus. „Mano vaikui buvo vos trys mėnesiai, ėjome Gedimino prospektu ir mus užpuolė  vienas toks veikėjas, emigrantas. Pradėjo plūsti, pravardžiuotis, mano vyrą apipylė gėrimu, iškeikė ir pabėgo”, – laidoje „Bus visko“ pasakos Lina. Moteris prisipažins, kad ši nemaloni patirtis sukrėtė ir kuriam laikui buvo pažadinusi stiprų nesaugumo jausmą.

 

Vis tik moteris supranta, kad būdama garsaus politiko žmona ateityje greičiausiai susidurs su ne viena įtempta situacija. Štai visai neseniai moteris patyrė labai daug streso, kai jos pavardė atsidūrė skandalingose antraštėse. Tąkart vienas apžvalgininkas apkaltino Liną vertybių trūkumu, mat ji apsilankė renginyje, kuris vyko patalpose, kurių savininko veikla kritiškai vertinama karo Ukrainoje kontekste. Laidoje moteris prisipažins, kad, sutikusi dalyvauti renginyje, nežinojo, kur jis vyks. „Taip, aš atsimenu, kad su drauge, tik įsėdusios į automobilį, susivedėme adresą į navigaciją ir tik tada supratom, kur vykstam. Prieš tai tikrai nedarėm tyrimo”, – pasakos Lina apie nesusipratimu virtusį incidentą. Liną įskaudino klaidingai interpretuotas jos pasirodymas renginyje – nuo pat karo Ukrainoje pradžios ji besąlygiškai palaikė šią šalį, dalyvavo įvairiose akcijose, renginiuose ir netgi pati ėmėsi iniciatyvų, padėjusių remti Ukrainos kovą.

 

Būdama Krašto apsaugos ministro antrąja puse, apie tai, jog Rusija užpuls Ukrainą, ji sužinojo kur kas anksčiau. „Atsimenu gal pora savaičių iki prasidėjusio karo man pasakė, žinok, čia bus labai rimti dalykai. Čia bus ne tik pasienyje vykstantis konfliktas, bet realūs karo veiksmai. Man per visą kūną ta informacija nuėjo, aš labai išsigandau”, – pasakos apie būsimą karą Ukrainoje sužinojusi Lina.

 

Apie pogimdyvinę depresiją, medikų pagalbą ir kritiką, kad neva per dažnai Krašto apsaugos ministro kūdikis pasirodo politiko darbo vietoje – jau šį antradienio vakarą, LNK laidoje „Bus Visko“, 20 val., per LNK.

 
VIDEO apie pogimdyvinę depresiją: