„Gaila, kad Rasos nesutikau anksčiau… Bet labai džiugu, kad apskritai sutikau…“,  –  jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažins 30-metis dainininkas Petras Daunys. Tai pirmas kartas, kai vyras sutiko atviram interviu.

 

Petras_800x450

 

Nesumeluosime sakydami, kad susitarti su Petru dėl interviu prireikė ne vieno mėnesio. „Dabar gyvenu beprotišku ritmu, be to, saugau savo gyvenimą, juk, kaip sakoma, laimė mėgsta tylą…“, – prisipažins Petras. Pastaruosius kelerius metus dainininko pavardė žiniasklaidoje kur kas dažniau buvo linksniuojama ne prie pranešimų apie jo pasirodymus, o prie žinučių, skelbiančių, kad jo širdies drauge tapo garsi renginių organizatorė Rasa Barauskaitė, anksčiau geriau žinoma Arlauskienės pavarde. Atrodo, ne pirmas kartas, kai romanas užsimezga tarp žmonių iš pramogų pasaulio, jei ne viena detalė. Rasa, slepianti savo amžių, yra vyresnė už Petrą. Tačiau dainininkas sako, kad nė kiek nepykdo tai, kad jo pavardė kur kas dažniau linksniuojama ne dėl atliekamos muzikos, o dėl asmeninių santykių: „Tai tik rodo dvigubus standartus, vis dar gyvus Lietuvoje“.

 

Petras1_800x450

 

Ir iš tiesų, jei Petro ir Rasos poroje viskas būtų atvirkščiai – gerokai vyresnis vyras ir jaunutė mergina, vargu ar visuomenei tai būtų taip įdomu. Pasiūlymų atvirai kalbėti santykių tema Petras sulaukė ne kartą, tačiau pirmą kartą televizijai prabilti sutiko tik dabar.

 

Petras2_800x450

 

„Dvigubus standartus jaučiu ir savo kailiu, ir ne savo kailiu. Gal aš net nuo Rasos pradėčiau, jeigu kalbame apie moteris… Nesvarbu, kiek jai metų, vyresnė ji ar jaunesnė, santuokoje ilgesnėje ar trumpesnėje, su vaikais ar be jų, yra daug variantų, kai jos nesijaučia laimingos ar kažko trūksta, tačiau baimė ir visuomenės vertinimas slegia imtis pokyčių gyvenime.“

 

Petras3_800x450

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šiandien, 20.00 val., tik per LNK.