Petras ir Liveta Kazlauskai dažnai įvardijami kaip viena pavyzdinių šeimų Lietuvoje. O jų dukra Ingrida Kazlauskaitė – viena geidžiamiausių nuotakų. Atrodo, visuomet besišypsančių dainininkų niekuomet nelydėjo gyvenimo negandos. Tačiau laidoje „Ant bangos“ garsi šeima atskleidė gyvenimo faktų, kurie galėjo pasibaigti tragedija.

 

LR_TV_AB_Kazlausku seima

„Tuomet Ingridai buvo dveji su puse. Buvome prie upės ir staiga pamatėme, kad ji pradėjo skęsti. Tai buvo kelių sekundžių reikalas. Vanduo upėje buvo labai sraunus. Ingrida nutarė pagauti bangelę ir ją įtraukė srovė“, – baugiais atsiminimais dalinasi L. Kazlauskienė.

 

Pati Ingrida, nors ir buvo labai maža, šį įvyki atsimena su baime akyse: „Aš pamenu vaizdinius, kaip matau pro vandenį besiskverbiančią saulę, skęstu ir kaip mane gaivina. Esu labai dėkinga tėčiui. Nes mama nemoka plaukti, o jis mane išgelbėjo, gaivino ir jo dėka esu gyva.“

 

Nedaugelis žino, kad Petras Kazlauskas nėra biologinis Ingridos Kazlauskaitės tėtis, tačiau pasak I. Kazlauskaitės, ji to niekada nepajuto ir artėjant tėčio dienai visuomet iš anksto planuoja, kaip jį pasveikinti: „Tėtis visuomet buvo ir yra mano globotojas, jis niekada nėra manęs kaip nors baudęs, jis net nėra riktelėjęs ant manęs. Net ir dabar jeigu pasibaram šiek tiek su mama, paguodos ieškau pas jį. Aš apskritai labai džiaugiuosi turėdama tokią nuostabią šeimą.

 

Išskirtinis pokalbis apie tai, kada ir kaip I. Kazlauskaitė sužinojo, kad Petras Kazlauskas nėra jos biologinis tėtis, kokias staigmenas I. Kazlauskaitė pataria daryti tėvams jų švenčių proga ir neįtikėtini vaikystės prisiminimai – trečiadienį, laidoje „Ant bangos“ 21:00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.