„Moteris turi prižiūrėti vaikus, o vyras atsakingas už vaikus, už šeimą ir gali priimti sprendimus, atsitikus kokiai nors nelaimei. Aš visada išklausau Rugilės nuomonės, bet paskutinis žodis būna mano“, – nebijodamas atrodyti senamadiškas laidos „Kitoks pokalbis“ vedėjai Aušrai Kilkuvienei pasakoja moterų numylėtinis Gytis Paškevičius. Atviras pokalbis su garsiu atlikėju apie jo gyvenimo moteris – jau šiandien 19.50 val. ir tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

LR_TV_KP_Paskevicius2

Šiandien legendinių romansų atlikėjas gyvena ramų šeimyninį gyvenimą Šiauliuose, tačiau laidoje kalbėję draugai jį prisimena kitokį. „Atsimenu, merginų būdavo aplinkui – apsuptis!“ – juokdamasi apie savo krikšto tėvą pasakoja atlikėja Arina. Ir Česlovas Gabalis neslepia, kad gastrolių metu būdavo visko: „Gytis scenos žmogus, jis negali eiti susiraukęs, nes tada sunku bus jį mylėt. O moterys jį myli.“

 

„Žinau, sykį buvai rimtai prisidirbęs“, – jaunystės dienas tūkstančių moterų numylėtiniui primena A. Kilkuvienė. G. Paškevičius neslepia, sykį gavo iš šeimos ultimatumą: „Teko sėsti prie apvalaus derybų stalo ir spręsti – arba…arba….“.

 

„Šeimoje būna visko. Bet svarbu ne tai, kas būna, o rezultatas, kaip viskas vyksta toliau.“, – įsitikinęs garsus dainininkas.

 

G. Paškevičiaus gyvenimo moterys – laidoje „Kitoks pokalbis” jau šį vakarą 19:50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Laidos „Kitoks pokalbis“ transliaciją ir visų praėjusių laidų įrašus galite žiūrėti internetiniame „Lietuvos ryto“ televizijos puslapyje http://tv.lrytas.lt.