Garsus, profesionalus ir žavus sportininkas, krepšininkas Linas Kleiza dažniausiai su žiniasklaida kalbasi tik sporto temomis, o išgirsti jo gražuolės žmonos Agnetos Kleizienės interviu – lig šiol buvo neįmanoma, moteris dar niekada nėra davusi interviu žiniasklaidai apie asmeninį  gyvenimą. Tačiau su žurnalistais atvirauti nelinkusi viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ sutiko duoti itin atvirą interviu ir sutiko atverti ne tik savo namų duris, bet ir širdis.

 

Agneta Kleiziene_asm.nuotr (Small)

   

Niekada apie save žiniasklaidai neatviravusi garsaus krepšininko žmona šį kartą bus itin atvira. Gyvenimo būdo laidoje iš Kauno kilusi gražuolė prisipažins, kad tiek jai, tiek Linui reikėjo įveikti savo galvose susikurtus stereotipus, kad galėtų būti kartu: „Kai susipažinome, aš jam pasirodžiau arba užsienietė, arba šiaip blondinė modelis. O jis man atrodė toks laisvo būdo krepšininkas su pertekliniu moterų dėmesiu. Ir tam tikram vienas kito pajautimui mums tikrai labai trukdė tie stereotipai.“

 

Agneta Kleiziene_asm.nuotr_1 (Small)

 

Tačiau meilė už baimes buvo stipresnė, tad viena gražiausių porų Lietuvoje šiandien gyvena laimingoje santuokoje ir augina sūnelį Jokūbą. Agneta savo vyrui negaili gražiausių žodžių. „Mano vyras yra karys. Jis visada su optimizmu: niekada neverkšlena, niekada nesiskundžia. Jam tiesiog reikia žmonos meilės ir palaikymo. Jei nepavyktų grįžti į krepšinį, tai jo gyvenimas tikrai nesibaigs“, – gyvenimo būdo laidoje kalbės moteris.

 

Agneta Kleiziene_asm.nuotr_2 (Small)

 

Agneta ne tik visokeriopai palaiko vyrą, bei ir ieško būdų, kaip pagreitinti Lino reabilitaciją po neseniai padarytos kojos operacijos. Dėl noro padėti Linui, dėl sūnaus ligos – atopinio dermatito – ir dėl pačios sveikatos problemų – nuo mažumės kankinančios odos ligos, dėl kurios ji lig šiol patiria didžiulį diskomfortą, Agneta ėmėsi ieškoti kitų, Lietuvoje dar nenaudojamų metodų ir priemonių įvairiems sveikatos negalavimams gydyti. Ir jai pavyko juos atrasti.

 

Linas Kleiza_1 (Small)

 

Taip gimė mintis imtis naujo verslo – žavi moteris sostinėje atidarė jaunystės, grožio ir sveikatos namus „Molecule“, kur ji laukia visų, turinčių įvairių sveikatos problemų. Agnetos atrastos priemonės padėjo ne tik jai pačiai ir jos šeimai, bet ir jau ne vienam „Molecule“ klientui.

 

Linas Kleiza_2 (Small)

 

Jau šį sekmadienį gyvenimo būdo laidoje garsi pora papasakos neeilinę savo meilės istoriją. Jiedu atskleis, kaip susipažino, papasakos apie išbandymus, kuriuos teko patirti gyvenant svetur ir apie pasikeitusį gyvenimą tapus tėvais.

 

Kaip susipažino viena gražiausių Lietuvos porų? Su kokiais sunkumais jiems teko susidurti gyvenant svečioje šalyje? Kokios sveikatos problemos kamuoja Agnetą nuo vaikystės? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 18 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

 

Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

 „Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!