Dantų implantavimas – efektyvus ir saugus dantų atkūrimo metodas, kuris visapusiškai atkuria prarasto danties ar dantų funkcijas. Visgi, tikrai ne visi, su dantų netekimo problema susidūrę žmonės, skuba ją spręsti. Kai kurie pacientai nežino, su kokiomis pasekmėmis galima susidurti laiku neatkūrus dantų. Kita dalis žmonių, pasekmes žino, tačiau dantų implantaciją atideda dėl ekonominių priežasčių. Trumpai aptarkime, kokią naudą užtikrina dantų implantacija, ir, su kokiomis rizikomis galima susidurti, ilgą laiką gyvenant su tuščiomis ertmėmis burnoje.

 

Dantų implantacijos eiga ir nauda???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Visų pirma, reikėtų paminėti, kad šiuolaikinė odontologija pacientams gali pasiūlyti kelis dantų atkūrimo metodus. Vienas iš jų – dantų protezavimas, kitas – dantų implantavimas. Dantų implantacija įprastai yra šiek tiek brangesnė procedūra, tačiau ji užtikrina kokybiškesnį ir natūralesnį dantų atkūrimo rezultatą. Dantų implantacija gali būti atliekama su skirtingos rūšies implantais. Pasirinkta implanto rūšis įtakoja ir galutines gydymo išlaidas. Todėl, net ir tie pacientai, kurie turi itin ribotas finansines galimybes, dantų implantaciją tikrai gali atlikti. Be to, daugelis klinikų pacientams, planuojantiems atlikti dantų implantavimą, gali pasiūlyti ir lanksčias atsiskaitymo sąlygas, pavyzdžiui, atsiskaitymą išsimokėtinai.

 

Atliekant dantų implantaciją, į burnos ertmę integruojamas danties šaknies pakaitalas – implantas. Per tam tikrą laikotarpį, implantas sugyja su kaulu ir tampa neatsiejama, burnos ertmės dalimi. Ant implanto yra tvirtinamas vienos ar kitos rūšies dantų protezas ir tokiu būdu paciento burnos ertmėje suformuojamas visiškai natūraliam dančiui prilygstantis dirbtinis dantis. Pagrindinis dantų implantacijos išskirtinumas yra tai, kad šios procedūros pagalba galima atkurti visiškai visas, natūraliam dančiui ar dantims būdingas savybes ir funkcijas. Dantų implantų pagalba pacientui grąžinamos nepriekaištingos kramtymo ir fonetikos funkcijos bei puiki estetika, todėl jis nesusiduria su jokiu diskomfortu ir jaučiasi bei atrodo, lygiai taip pat, kaip su natūraliais dantimis.

 

Pasekmės, kurios laukia pacientų, ignoruojančių dantų atkūrimo poreikį

 

Kai žmogus netenka ne vieno ar kelių, bet didesnio kiekio dantų, jis neišvengiamai kreipiasi į odontologą, nes didelio masto dantų netekimas neleidžia nei kokybiškai kramtyti, nei kalbėti. Pacientai, kurie netenka vieno ar kelių dantų, didesnio diskomforto nepatiria, todėl šią problemą jie yra linkę ignoruoti. Visgi, dantis atkurti būtina ir tais atvejais, kai tuščių ertmių burnoje beveik nesimato ir jos nekelia didelio diskomforto. Visų pirma, netekus dantų tikrai sutrinka kramtymo funkcija. Dėl šios priežasties gali išsivystyti įvairūs virškinimo sistemos sutrikimai, skrandžio ligos ir pan. Jeigu žmogus laiku nesikreipia į gydytoją ir ilgą laiką gyvena su tuščiomis ertmėmis burnoje, dažniausiai pradeda nykti ir žandikaulio kaulas. Kai žandikaulio kaulas labai sunyksta, įprasta dantų implantacija nėra galima. Tuomet reikia atlikti papildomas procedūras, kurios padėtų atstatyti sunykusį kaulą. Tokiu atveju, dantų implantacija yra žymiai sudėtingesnė ir pareikalauja ženkliai didesnių gydymo išlaidų. Pacientai, kurie vengia atkurti prarastus dantis, ilgainiui gali susidurti ir su apatinio žandikaulio sąnario ligomis. Be to, dėl nykstančio kaulo gali neigiamai pasikeisti ir veido bruožai, dėl kurių pacientas atrodo vyresnis nei yra iš tiesų.

 

Jei susiduriate su dantų netekimo problema, tačiau vis dar laukiate finansiškai palankaus laiko dantų implantacijai – nelaukite, o apsilankykite Romanovo Klinikoje. Čia dantų implantavimas atliekamas profesionaliai ir saugiai. Be to, šioje klinikoje pacientams taip pat suteikiama galimybė už tokią paslaugą atsiskaityti išsimokėtinai, taigi galėsite mėgautis ne tik puikiu dantų atkūrimo rezultatu, bet ir kišenei neskausmingu atsiskaitymu.