Karštomis dienomis neturėtumėte pamiršti apsaugoti galvos nuo saulės. Galite rinktis iš daugelio sportinių kepurių, skarelių ir skrybėlių modelių. Tad kokį galvos apdangalą pasirinkti vasarą, kad atrodytumėte madingai ir stilingai? Šį sezoną kiekvienas iš mūsų turime galimybę rasti ką nors idealiai tinkančio sau!

 

skrybele

Galvos apdangalai: madingiausi pasiūlymai

 

Vasarą patartina įsigyti tinkamą galvos apdangalą, kuris pravers karštomis dienomis. Vadinamoji žvejo kepurė, skrybėlė, kepurė su snapeliu ar skarelė ne tik apsaugos mus nuo įvairių oro sąlygų, bet ir stiligai papildys mūsų pasirinktą įvaizdį. Šį sezoną pasirinkimas yra tikrai platus. Visada madingos beisbolo kepuraitės puikiai tiks saulėtu oru. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nenešioja saulės akinių. Kepurė su snapeliu gali būti derinama ne tik su sportine apranga, bet ir su mergaitiškomis vasarinėmis suknelėmis.

 

Vasarą skrybėlės s yra klasikiniai galvos apdangalai. Tiek mažos šiaudinės, tiek plačiabrylės skrybėlės puikiai tinka atostogų atmosferai kurti. Skrybėlės bus naudingos, einant pasivaikščioti į paplūdimį ir vasaros kelionėse. Šiuo metu negalima pamiršti ir apie skrybėlę, sukėlusią sensaciją mados pasaulyję. Kalbame apie mados dizainerio Simono Porte’o Jacquemuso sukurtą skrybėlę. Įspūdinga, apskrita, milžiniška šiaudinė skrybėlė atrodo tikrai unikaliai. Su tokia skrybėle buvo pasirodžiusios net tokios pramogų pasaulio žvaigždės kaip Rihanna ir Anja Rubik. Tačiau tokio tipo galvos apdangalus galima įsigyti ne tik pasaulio mados namuose. Juos gamina ir kai kurie kiti skrybėlių gamintojai. Panašių skrybėlių galima rasti ir kai kuriose tinklinėse parduotuvėse. Įvairių skrybėlių siūlo turi „H&M“ ir „Zara“.

 

Įdomi skrybėlės alternatyva yra vadinamoji kibirėlio formos (žvejo) kepurė, atėjusi iš 90-ųjų mados tendencijų. Tai neatsiejamas gatvės stiliaus drabužių elementas, kurį mėgsta mados tinklaraštininkai. Iš pradžių kaušo formos kepurė atitiko grynai praktinę funkciją. Ją nešiojo meškeriotojai ir žvejai, nes platus kraštas apsaugojo nuo lietaus ir saulės. Vėliau kibiro formos kepurę pastebėjo reperiai. Tai buvo būtinas aksesuaras prie masyvių sportbačių ir plačių džinsų. Šiuo metu originalią žvejo kepurę galima pamatyti tokių aukštosios mados prekės ženklų kaip „Chanel”, „Prada”, „Fendi” madų šou. Nuomonės formuotojai nešioja įvairių stilių aprangą ir galvos aksesuarus. Verta tokią kepurę derinti su skirtingais stiliaus, nes, pavyzdžiui, su plačiais marškinėliais sukursite pernelyg akivaizdų reperišką stilių. Žvejo kepurė puikiai tiks prie vasarinės suknelės ir aukštakulnių.

 

Kitas vasaros pasiūlymas yra įvairios skarelės ir galvos juostos. Tai praktiškas pasirinkimas, nes tiek vieni, tiek kiti gali būti nešiojami įvairiais būdais.

 

Galvos apdangalai kalnuose

 

Ekskursijos po kalnus reikalauja specialaus pasiruošimo ir įrangos. Be tinkamų batų ir turistinės kuprinės, būtinas elementas yra kepurė. Tai apsaugos nuo saulės, ypač pastebimos kalnuose. Beisbolo kepuraitė bus tinkamas pasirinkimas. Kepurė turėtų būti pagaminta iš kvėpuojančių ir greitai džiūstančių medžiagų. Prie tokios kepurės gali būti tvirtinami specialūs tinkleliais nuo uodų.

 

Paplūdimio kepurė

 

Galvos apdangalai yra neabejotinas vasaros stiliaus hitas. Jie yra būtini, kai leidžiate laiką paplūdimyje. Jie apsaugo nuo insulto, nudegimų nuo saulės ir žalingos UV spinduliuotės. Šiaudinė skrybėlė, be abejo, atliks šias užduotis.