Dažnai moterys seksą laiko tiesiog pareiga tokia kaip, pavyzdžiui, plauti indus ar tvarkytis. Tačiau santykių konsultantai ir psichologai pataria tokį požiūrį į intymius santykius nedelsiant keisti.

 

santykiai

Kaip dailioji lytis imasi iniciatyvos?

 

Seksualiniai santykiai prasideda dar gerokai prieš lytinį aktą. Būtent moteris išsirenka vyrą, kurį ji traukia. Norėdami patraukti dominančio vyriškio dėmesį moteris naudoja flirtą, koketavimą ir kitus laiko patikrintus viliojimo metodus. Tai yra moterų iniciatyvos apraiška. Vyras koketuojančia moterimi susidomi ir jam kyla noras ją užkariauti, kol to dar nepadarė kas nors kitas. Todėl nereikėtų pamiršti flirto ir koketavimo net ilgai kartu gyvenančioms poroms. Flirtas ir koketavimas gali padėti atkreipti vyro, prilipusio prie kompiuterio ir nebekreipiančio dėmesio į namuose besisukiojančią moterį, dėmesį.

 

Ar vyrams patinka iniciatyvą rodančios moterys?

 

Yra nedaug vyrų, kurie nenorėtų, kad moteris imtųsi iniciatyvos seksualiniuose santykiuose. Tačiau yra vyrų, kurie bijo moterų iniciatyvos. Tai gali būti dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, vyras tiesiog tingi tęsti seksualinius santykius: dar labiau įkaitinti moters fantazijas apie jį, pamaloninti ją. Arba vyras gali bijoti nesėkmės, būti nepakankamai patyręs su lytiškai aktyvesne partnere.

 

Svarbiausia – pažinti save

 

Dauguma moterų (maždaug 80 %) tikisi, kad iniciatyvą mylėtis parodys vyras, bet 69 % to paties tikisi ir iš savo partnerių. Moterys dažnai neinicijuoja seksualinių santykių, nes mano, kad tai nenaudinga. Juk seksas joms nesuteikia labai daug malonumo. Moterys seksą laiko pareiga arba dėkingumu už dovanas ar pinigus, kuriuos joms dovanoja vyrai. Kaip pakeisti tokį ydingą požiūrį į lytinius santykius ir pradėti labiau jais mėgautis? Seksologai pataria pagalvoti apie tai, kas lytiniuose santykiuose konkrečiai jums labiausiai patinka: koks įsiskverbimo gylis, tempas, laikysena, lytinių santykių trukmė, paros metas (rytas, popietė ar vakaras), sueičių skaičius per mėnesį ir pan. Verta sudaryti savo mėgstamiausių dalykų sąrašą ir naudoti jį pasiruošimui seksui. Pirmiausia ir svarbiausiai pasiruošti jam pačioms! Geriausias būdas, norint atsakyti į šiuos klausimus (kas patinka sekse), yra tapti intymių santykių iniciatorėmis. Suvokusios, kas labiausiai joms patinka, moterys priešingai nei anksčiau pradės mėgautis seksu.

 

Kaip parodyti iniciatyvą?

 

Yra dominuojančių moterų, kurios pačios nusprendžia, kur, kokioje padėtyje ir kiek laiko užsiimti seksu. Tai nėra iniciatyva, kuri traukia vyrą. Ne visada reikia ant jo užšokti ir tempti į lovą. Be to, netikėtai nereikėtų siūlyti išbandyti tokių sekso rūšių, kurių dar nebandėte. Vyrai paprastai yra konservatyvūs ir nemėgsta staigmenų. Moterų gudrybės, siekiant sukelti vyrų susidomėjimą, žinomos nuo senų senovės, aprašytos klasikų. Tik jei V. Šekspyro ar O. Balzako moteriai pakako apnuoginti kulkšnį ar ištiesti ranką be pirštinės, kad vyras suprastų, jog moteris jo geidžia, šiuolaikinį vyrą jaudina nuogi ar menkai pridengti kūnai. Gal jau atėjo laikas pasinaudoti visus seksualaus moteriškumo ginklais ir taip parodyti norą mylėtis pirmoms? Tikriausiai niekada vyrų nenustos jaudinti erotinis apatinis trikotažas ir tinklinės kojinės. Joks vyras neatsispirs moteriai, kuri jam pakuždės į ausį, kad šis vakaras bus ypatingas ir tada paruoš lengvą vakarienę žvakių šviesoje (žvakę galima pakeisti aromatine lempa su afrodiziakiniais aliejais) ir jūsų išrinktasis neatsispirs paskleistiems moteriškiems kerams.