Norite, kad vyro lūpos dažniau nuslinktų jūsų kūnu žemyn? Štai keletas patarimų, kaip paskatinti jį daryti kunilingą, tiesiogiai to nepasakant. Ilgos glamonės liežuviu ir burna suteikia naujų, pikantiškų prieskonių intymiame gyvenime. Jos – tai puiki išeitis, kai norisi pailginti lytinį aktą ir toliau mėgautis palaima.

 

seksas

Ar jūsų partneris niekada nepamalonina intymiomis glamonėmis liežuviu? O gal esate įsimylėjusios vyrą, kuris įsitikinęs užtenka poros sekundžių darbo liežuviu, kad patirtumėte orgazmą? Laimei, yra būdų, kaip pakeisti jo požiūrį, kad jis skirtų daugiau meilės ir laiko, stengdamasis patenkinti savo moterį.

 

12 patarimų, kaip paskatinti vyrą daryti kunilingą:

 
 • Nepamiršti geros higienos. Nenuostabu, kad vyras nenori daryti kunilingo, jei moters lytiniai organai skleidžia nemalonų kvapą. Labai svarbu, kad intymi zona būtų švari ir higieniška. Kartais tai viskas, ko reikia, kad vyras norėtų tuo užsiimti.
 
 • Nestumti jo rankomis žemyn ir nedusinti. Galbūt norite, kad jis kuo greičiau suteiktų orgazmą, tačiau nereikėtų jo versti tai daryti. Prievarta tik gąsdina ir ateityje jis tikrai stengsis visais būdais to išvengti.
 
 • Depiliuoti bikinio zoną. Nepageidaujamus plaukelius galima pašalinti skutimosi peiliukais, depiliaciniu vašku, kremu arba epiliatoriumi. Kiekviena gali rasti labiausiai sau patinkantį ir tinkantį būdą. Kuo mažiau plaukų bikinio zonoje, tuo lengviau rūpintis gera intymių vietų higiena. Daugumai vyrų patinka braziliška depiliacija arba palikta siaura plaukų juostelė. Tai gundo ir skatina praleisti daugiau laiko tarp mylimos moters kojų.
 
 • Prisiminti, kad intymi zona turi skaniai kvepėti. Net Kamasutroje yra užsimenama apie tai, kad moters lytiniai organai turi kvepėti kaip lelijų žiedai. Prieš einant į lovą galima naudoti kvapnius masažinius aliejus ir lubrikantus. Netepti viso kūno, tik tam tikras vietas. Skaniai kvepianti intymi zona gundys jį nuslysti žemyn ir bučiuoti ten, kur jūs taip norite…
 
 • Dėvėti seksualias kelnaites. Vengti močiučių laikų stiliau apatinių. Lovoje reikia atrodyti gerai, jei norite gauti tai, ką norite. Tam itin tinka prabangaus šilko kelnaitės, švelniai nuslystančios nuo kūno tada, kada reikia. Gundykite jį, kad jis išbučiuotų visą kūną, prieš nurengdamas jus nuogai.
 
 • Kartu žiūrėti filmus su „S“ ženklu. Ne visi pornografiniai filmai yra tinkami. Rekomenduojama pasirinkti tokį, kuriame aktoriai didžiausią dėmesį skirtų aistringoms glamonėms ir susijaudinimui, o ne laukiniam seksui.
 
 • Leiskite jam pamatyti, kokį tai malonumą sukelia. Kai jo lūpos priartėja prie intymios zonos, giliai atsiduskite ir švelniai suaimanuokite, net jei jis kol kas nedaro nieko kito tik glosto sritį aplink bambą. Tada šiek tiek kilstelėkite dubenį, kad jis žinotų, kad malonumo ilgisi ir pati jautriausia kūno vietelė.
 
 • Būti kuklia ir drovia. Nesielgti lovoje taip, tarsi būtumėte išbadėjusios. Vengti agresyvumo. Švelniai perbraukti ranka per jo plaukus ir nurodyti jam kelią žemyn. Švelniai aimanuoti, kad jis žinotų, jog tai suteikia didelę palaimą.
 
 • Apriboti jį. Neleiskite jam priartėti prie intymios zonos ir jis dar labiau to užsinorės. Daugelis moterų pastebi, kad kuo labiau jos ką nors draudžia, tuo vyrai labiau nori. Tačiau pastebėjusios, kad jam pradeda patikti tai daryti, reikėtų leisti tai daryti ir specialiai neriboti. Moteris turėtų stebėti vyrą ir sustabdyti jį, prieš jam pavargstant ir pajuntant nuobodulį, tada jam tai labiau patiks ir jis visada bus pasirengęs tai daryti.
 
 • Nebūti savanaudėms. Galima sakyti, kad tai yra lovos etiketas. Jeigu norite, kad vyras jus pamalonintų, nepamirškite atsilyginti tuo pačiu. Jeigu jis nesiima iniciatyvos, suteikite pirmiausiai jam malonumą ir laukite, kol jis atsidėkos tuo pačiu.
 
 • Po kunilingo gerai pasimylėti. Leiskite vyrui suprasti, kad po tai, kai jis skirs daugiau dėmesio moters malonumui, lauks beprotiškas, laukinis seksas. Vyrai turi didžiulį ego, kalbant apie moterų patenkinimą lovoje. Jeigu jis pamatys, kad tai suteikia moteriai didesnį malonumą ir orgazmą, tai paskatins jį dar geriau galvoti apie save ir savo seksualinį meistriškumą.
 
 • Padėkoti jam. Leiskite vyrui suprasti, kaip labai jūs mėgaujatės, kai jis bučiuoja jūsų intymią vietelę. Kartais vyrai gali nesuprasti, kokį malonumą tai teikia moterims. Nepamirškite padėkoti, bet venkite juo manipuliuoti, kad tai taptų rutina.