Šio vakaro LNK laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės kalbės apie savo svorį ir jo pokyčius. Dainininkė ir buvusi Seimo narė Donalda Meiželytė laidoje sakys, kad stengiasi griežtai kontroliuoti savo svorį.

 

Donalda_KK2_penktadienis

„Kiekvieno mėnesio pirmą dieną sveriuosi ir tą skaičių pasirašau savo darbo kalendoriuje. Labai džiugu matyti, kai tas skaičius kartais sumažėja. Taip gyvenu jau trejus metus. Pirmus metus taip po kilogramą per mėnesį vis mažėdavo, o pernai – ir daugiau“.

 

Asmeninis treneris Raimundas Jokubauskas laidoje atskleis, kad būdamas 17 metų svėrė net 112 kilogramų: „Tada buvau paauglys, stambus, nedidukas. Sulaukdavau patyčių, palyginimų, pravardžiuodavo“.

 

Šiuo metu vaikinas yra atsikratęs antsvorio ir yra tikras raumenų kalnas, tačiau laidoje prisipažins, kad sunkiausia buvo suderinti mitybą: „Sportas mane motyvavo, labai norėjau pasiekti mažesnį svorį. Sportuoti nebuvo taip sunku kaip laikytis mitybos režimo“.

 

Dainininkė Ingrida Martinkėnaitė laidoje prisimins, kad po dukrytės gimimo jai teko iš esmės pakeisti mitybą ir gyvenimo būdą: „Pagimdžiau dukrytę, ji dažnai sirgdavo bronchitu ir nuo antibiotikų pavargome. Išvažiavau į Tenerifę, kur su dukryte pradėjome kitaip maitintis, grūdintis, maudytis šaltame vandenyje. Pradėjau bėgioti ir po truputį atsistatėme“.

 

Moteris atskleis, kad niekada nebadauja, tačiau stengiasi savo organizmą pailsinti nuo sunkaus maisto: „Periodiškai darau detoksus, kai valgau tik trintą žalią maistą, kad organizmas pailsėtų ir atsistatytų“.

 

Visą „KK2 penktadienio“ laidą žiūrėkite šiandien 19 val. per LNK.