Visą savaitgalį Kaune vykusioje parodoje „Moters pasaulis“ profesionali konstruktorė, dizainerė,  prekių ženklo „Adrika“ įkūrėja Mariana Višnevskaja – pristatė ne tik moterims, bet ir mažoms mergaitėms kurtus drabužius, kuriuos demonstravo profesionalūs modeliai.

 

_DSC9649 _DSC9675 _DSC9678 _DSC9704 _DSC9717 _DSC9733

 

„Niekada neplanavau kurti drabužių vaikams, tačiau jų pradėjo prašyti pačios klientės. Įvertinę mano drabužių patogumą, praktiškumą bei paprastumą, tokių pat nori ir savo vaikams. Ir tai natūralu. Mano drabužiai skirti moterims, vertinančioms minimalistinę klasiką, eleganciją, tvarką bei harmoniją. Spalvas bei faktūras parenku tokias, kad derėtų tarpusavyje ir puikiai tiktų biurui, gatvei ar vakarui. Pati nemėgstu nereikalingų detalių, todėl kurdama gerai apgalvoju kiekvieną siūlę, ir detales naudoju tik tam, kad jos išryškintų bei pabrėžtų moteriškumą. Mano kurtos suknelės neatveria daug nuogo kūno, tačiau jas vilkėdamos moterys atrodo seksualiai. Vertinu subtilų moteriškumą bei eleganciją”, – sako dizainerė.

 

_DSC9734 _DSC9771 _DSC9800 _DSC9812 _DSC9813 _DSC9845

 

Marianos kūryboje vyrauja minimalistinė klasika, išlaikyta elegancija, subtiliai pabrėžiamas moteriškumas bei seksualumas. Drabužiai neperkrauti detalėmis. Kūrėja beveik nenaudoja sagų, dažniau renkasi paslėptas spaudes. Jos silpnybė – kišenės. Dizainerė dažniausiai vilki savo pačios kurtus drabužius. Derina juos tarpusavyje, todėl, išvengia dienų, kai nėra kuo apsirengti. „Žymiai lengviau ir paprasčiau gyventi, kai spintoje visi kabantys drabužiai dera tarpusavyje. Šiuo metu turiu maždaug dešimt vienetų dėvimų drabužių ir man jų pakanka“, – žaviai šypsosi kūrėja.

 

_DSC9871 _DSC9928 _DSC9942 _DSC9947 _DSC9957

 

Nuotraukos: Ilya Yakover