Keli papildomi kilogramai – ne kliūtis atrodyti gražiai ir stilingai! Nors pavasarį daugelis moterų žada laikytis dietos ir pradėti sportuoti, tačiau ateina vasara ir praeina, o liemens ar klubų apimtis, regis, nepasikeičia nei centimetru. Ką ir kalbėti apie treniruotą pilvo presą… Tačiau gražiai atrodyti norisi ne tik toms, kurios lieknos it nendrelės, bet ir sultingesnių formų dailiosios lyties atstovėms.

 

"Plius dydžio modelis"

Neverta slėptis po šimtu drabužių sluoksnių arba vengti eiti į paplūdimį, baiminantis, kad kas nors pamatys „gelbėjimosi ratus“ liemens srityje arba celiulito pažeistą užpakaliuką ir šlaunis. Kiekvienas žmogus, nesvarbu, kokios jo kūno formos, turi savyje kažką gražaus, tad rekomenduojama pabrėžti tuos privalumus. Svarbiausia pamilti savo kūną, suprasti, kad jis gražus ir stiprus ir tuomet daryti tai, ko tik širdis geidžia!

 
 • Šiuo metu itin madingos patrumpintos palaidinės (angl. crop top), apnuoginančios šiek tiek liemens, tinka ne tik labai lieknoms. Gražiai atrodo tokio stiliaus palaidinė derinama su į apačią platėjančiais džinsais arba laisvalaikio kelnėmis. Šių palaidinių gaminama daugybės skirtingų dydžių ir kirpimų, tad kiekviena gali rasti kažką, tinkančio sau.
 
 • Graži moteris – tai ta, kuri gerai jaučiasi savo kūne. Pasitikinti moteris traukia vyrų žvilgsnius. Ji geba labiau atsipalaiduoti ir mėgautis seksu su savo partneriu. Daug intymesni ir pilnavertiški santykiai, palikus įjungtą šviesą.
 
 • Retkarčiais pasmaližiauti. Daugelis „plius“ dydžio moterų gėdijasi savo kūno ir baiminasi, kad aplinkiniai, pamatę jas valgant saldumynus, palaikys rajūnėmis, todėl griežtai atsisako produktų, kurie neva neleistini jos svorio kategorijai. Tačiau tiesa yra ta, kad vienas saldainis, keksiukas ar net ledų porcija, nesugadins dietos ir iki šiol pasiektų rezultatų. Įrodyta, kad labai griežtos dietos gali padaryti organizmui ilgalaikę žalą. Kartais galima apdovanoti save nedideliu gabalėliu pyrago ar kitu skanėstu.
 
 • Nebijoti atskleisti savo seksualumą. Neretai apkūnokos moterys ir merginos rengiasi laisvai krentančiomis suknelėmis arba tunikomis. Tačiau jos atrodo apdribusios ir slepia figūros linkius. Bet kokį dydį dėvinčios dailiosios lyties atstovės gali rasti arba pasisiūti klasikinę mažą, juodą suknelę, kuri gulės kaip nulieta. Po tokia suknele galima dėvėti figūrą liekninančius apatinius. Dailiai apsirengus reikia nepamiršti taisyklingos laikysenos, grakščios eisenos ir pasitikėjimo savimi.
 
 • Kai kuriems žmonėms labiau pasitikėti savimi padeda asmenukių darymas arba tiksliau mygtuko „patinka“ paspaudimų kiekis po jomis. Tad nereikia bijoti nusifotografuoti tada, kai jaučiamasi gražiai ir įkelti naują nuotrauką į socialinį tinklą.
 
 • Visų figūrų moterys gali dėvėti maudymosi kostiumėlį. Jų šiais laikais yra įvairiausių stilių, kirpimų, spalvų ir raštų, todėl patinkantį ras kiekviena dailiosios lyties atstovė. Papildomi kilogramai – ne priežastis sėdėti už uždarų namų sienų, kai visi kiti pliuškenasi jūroje ar deginasi ant smėlio.
 
 • Rengtis pagal figūros tipą. Moterims kūno riebalai pasiskirsto nevienodai. Į tai reikėtų atsižvelgti renkantis aprangą. Obuolio figūros moterys turėti stengtis atkreipti dėmesį į gražią krūtinę ir dekoltė sritį, pabrėžti liemens sritį ir platėjantys į apačią sijonai arba kelnės. Smėlio laikrodžio figūrą turinčios moterys neturėtų bijoti išryškinti moteriškų linkių. Kriaušės figūros moterys turėtų stengtis pabrėžti pečius ir nukreipti dėmesį nuo plačių klubų.
 
 • Žinoti tai, kas tinka. Šios taisyklės turėtų laikytis ne tik „plius“ dydžio, bet ir lieknos moterys. Tai, kas yra mados viršūnėje, nebūtinai tinka konkrečiam asmeniui. Kai kuriems žmonėms tinka naujausios madų tendencijos, o kitiems – verčiau pasitikėti sena gera klasika.
 
 • Atkreipti dėmesį į gražiausią kūno dalį. Atidžiai save įvertinti: galbūt jūsų gražios kojos, krūtinė, riestas užpakaliukas, gražus liemuo ir t. t.
 
 • Nebijoti spalvų. Ryškios spalvos kelia nuotaiką ir padeda atkreipti dėmesį į gražiausias kūno vietas. Įspūdingas vėrinys atkreips dėmesį į dekoltė sritį. Liemens sritį pabrėš ryškiaspalvis diržas arba švarkelis.
 
 • Pabodusią aprangą atnaujinti aksesuarais. Rankinės, batai, papuošalai yra universalesni negu drabužiai. Tinkančius aksesuarus išsirinkti lengviau nei idealiai prigludusią suknelę. Be to, aksesuarai gali padėti sukurti itin stilingą įvaizdį.
 
 • Dėvėti kokybišką ir idealiai tinkantį apatinį trikotažą. Apsivilkus viršutinius drabužius, jie kris lyg nulieti. Svarbu, kad liemenėlė ir kelnaitės būtų patogios, nevaržytų judesių ir padėtų labiau pasitikėti savimi.
 
 • Naudotis siuvėjų paslaugomis. Ne visi drabužiai prekybos centrų lentynose tinka idealiai. Dažnai tereikia vos kelių pataisymų, kad jis atrodytų lyg siūtas specialiai. Tad reikėtų susirasti gerą siuvėją, kuri persiūtų naujus drabužius, kad idealiai tiktų.
 
 • Svarbiausia taisyklė bet kokio svorio moterims – mylėti save. Visos moterys giliai širdyje yra nuostabios, nesvarbu, ar tobulo kūno vaizdas tarsi ranka pasiekiamas arba toks tolimas, kaip nuskristi iki Mėnulio ir atgal. Svoris niekieno neturėtų riboti užsiimti veikla, kuri patinka. Be to, kas pasakė tokią kvailystę, kad gražios tik itin lieknos moterys?