Trijų jaunų merginų pačioje pasaulinės pandemijos pradžioje įkurtas lietuviškas prekės ženklas „Chère Madam“ jau spėjo užkariauti elegancijos ir moteriškumo išsiilgusių dailiosios lyties atstovių širdis. „Chère Madam“ asortimente rasite išskirtinius aukštos kokybės produktus, sukurtus ir pagamintus Lietuvoje.

 

unnamed (4)_483x600

 

Ieškote prabangios ir elegantiškos dovanos brangiam žmogui, o gal norite palepinti save? Viliojantys naktiniai, švelnios it šilkas palaidinės bei naujosios kvapiosios kūno dulksnos suteiks jausmą, kurį nori jausti kiekviena mūsų: moteriškumą, švelnumą, jaukumą.

 

unnamed (3)_480x600

 

Naujo prekės ženklo įkūrėjos – jaunos ir veržlios merginos: Ugnė, Gabija ir Vesta, šį verslą įkūrė tik baigusios universitetus. Beje, merginos baigė studijas, visiškai nesusijusias su dabartine jų veikla. Biochemija, žmogiškieji ištekliai atrodo visai nesusiję su rūbų kūrimu. Tačiau noras turėti savo verslą bei pasiūlyti tai, ko pačios nerado rinkoje, ragino neišsigąsti iššūkių ir imtis veiklos.

 

unnamed (2)_481x600

 

Šią idėją realizuoti paskatino prisiminimai iš lankyto Paryžiaus, norėjosi į Lietuvos rinką įnešti prancūzų elegancijos, moteriško stiliaus pojūčio bei neblėstančios klasikos. Tai, kad prekės ženklas įkvėptas Prancūzijos žavesio, liudija ir pavadinimas, nes „Chère Madam“ reiškia – prabangi dama. Prekės ženklas siekia būti pastebėtas moterų, kurios pasitiki savimi ir nori atskleisti savąjį moteriškumą.

 

unnamed (1)_481x600

 

Šiandien, kai drabužių rinka ir pramonė perpildyta, o pasiūla dažnai viršija paklausą, dėl ko nukenčia kokybė, norėjosi sukurti produktus, kurie būtų išties nepriekaištingi. Jau per pirmuosius veiklos mėnesius „Chère Madam“ sulaukė didelio susidomėjimo, klientės savo užsakymo sutikdavo ir palaukti, kol gaminys bus pasiūtas. Beje, šis prekės ženklas šiandien gyvuoja tik internetinėje erdvėje. Mat pradėjus veiklą šalyje paskelbta pandemija ir visos fizinės parduotuvės užsidarinėjo, taigi buvo puiki proga atsidaryti internetinę parduotuvę. Žinoma, yra klientų, kurie nori prekę paliesti, pasimatuoti gyvai, tad prekės ženklo įkūrėjos neatmeta galimybės ateityje atdaryti fizinę parduotuvę.

 

unnamed_480x600

 

Nepaisant neilgo gyvavimo laiko, dabar „Chère Madam“ prekės ženklą jau atpažįsta dažna moteris ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse – Latvijoje, Estijoje. Įkūrėjos džiaugiasi, kad žmonės palaiko lietuviškos prekės idėją ir noriai dalijasi atsiliepimais, negaili komplimentų. Taip pat įkūrėjos įsitikinusios, kad prekės įpakavimas yra ne mažiau svarbus nei pati prekė. Tad kiekvienas užsakymas pakuojamas kruopščiai ir su meile.

 

unnamed (8)_485x600

 

unnamed (7)_480x600

 

Netolimoje ateityje jau numatyti naujų produktų realizavimo planai. „Chère Madam“ įkūrėjos ketina rinkai pasiūlyti naujų produktų kategorijų bei dar daugiau kokybiškų, elegantiškų ir stilingų Lietuvoje kurtų rūbų.

 

unnamed (6)_497x600

unnamed (5)_480x600

 

Daugiau darbų galite rasti:

www.cheremadam.lt

Instagram: chere.madam
Facebook: Chere Madam