Pasveikinti realybės šou dalyvius, išdrįsusius net dešimt savaičių praleisti aklinoje tamsoje, nusprendė Katažina Zvonkuvienė. ,,Mane nuo pat pradžių intrigavo mintis pačiai pabandyti pagyventi tamsoje nors vieną parą. Manau, kad ilgiau tiesiog neišbūčiau. Ir ne tik dėl to, kad pasiilgčiau vaikų ir vyro. Tamsa mane gąsdina. Stebėjau dalyvių savaitę aklinoje tamsoje ir negaliu patikėti, kad tai įmanoma “, – pasakojo pirmoje dalyvių išlikimo kovoje sudalyvausianti Katažina.

 

Jakatazina_VSRu šiandien vienas iš unikalaus ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje realybės šou eksperimento ,,Tamsoje“ dalyvių pagaliau išvys dienos šviesą. Tik tai įvyks ne jo paties valia.

 

Pagaliau paaiškėjo, kodėl projekte nuo pat pradžių buvo vienu reginčiuoju daugiau. Tas, kurio sau į porą nepasirinks projekte mentoriaujantys neregiai ir silpnaregiai, turės atsisveikinti su tamsa, joje išbuvęs tik vieną savaitę.

 

,,Labiausiai mane nustebino, kad net aklinoje tamsoje vyksta toks pats gyvenimas kaip ir šviesoje: dalyviai vieni ginčijasi dėl smulkmenų, kiti koketuoja ar konkuruoja tarpusavyje. Žmogaus prigimties nepakeisi. Tik tamsoje visi jausmai atrodo suaštrėję, todėl čia išbūti jiems dar sunkiau”, – savo įspūdžius pasakoja atlikėja.

 

Tačiau projekto dalyviams tikroji kova dar tik prasideda. Jau šiandien jie ne tik pirmą kartą sužinos, kuriuos iš jų labiausiai vertina neregiai ir silpnaregiai, bet ir pirmą kartą supras, kad turėdami besąlygišką mentorių palaikymą, jie turi nepamiršti, kad projekte dalyviai varžosi dėl pergalės ir įspūdingo pagrindinio prizo – 20 tūkstančių eurų.

 

Tiesa, iš tiesų pamatyti vaizdo pasakojimų su svarbiausiais savaitės įvykiais ar Katažinos Zvonkuvienės pasirodymų dalyviai negalės, nes regintieji tiesioginės transliacijos metu dėvės specialius akinius, kurie garantuoja akliną tamsą.

 

„Pirmą kartą dainuosiu žmonėms, kurie manęs nemato. Man bus smalsu sužinoti, kokius jausmus jiems sukelia mano muzika ir kokius vaizdinius jie regės mano pasirodymo metu“,- sako Katažina.

 

Be to tiesioginio eterio metu realybės eksperimento dalyvių laukia dar vienas išbandymas- projekto himnu tapusią kultinę Andriaus Mamontovo dainą „Kitoks pasaulis“, jie uždainuos kartu su projekto ,,Tamsoje“ vedėja nerege Irma Jokštyte, kurios vokaliniai gebėjimai nustebins daugelį.

 

Pirmoji projekto „Tamsoje“ išlikimo kova jau šį sekmadienio vakarą 19:30 val. per LNK.