Ar galima patikėti tuo, kad praeities gyvenimai daro įtaką dabartinei? Pasirodo, taip. Ir tam net yra specialus terminas – karma arba kitaip likimas.

 

karma

Pagal klasikinį apibrėžimą, karminis mazgas yra situacija, kai mirusių žmonių, sukūrusių probleminę situaciją viename iš ankstesnių gyvenimų, sielos vėl susirenka ir vėl bando išspręsti tą pačią problemą. Be to, atsižvelgiant į praeitį, situacija gali būti veidrodinė. Bet koks gyvenimo susitikimas yra karminis. Kiekvienas žmogus, kuris jums padeda, tai daro dėl kažkokių priežasčių. Kiekvienas palieka žymę jūsų likime. Pažvelkite į jums artimų žmonių ratą. Visi draugai, kurie su mumis yra nuo pat vaikystės ar jaunystės, daugiausiai yra tie žmonės, su kuriais ankstesnių įsikūnijimų metu turėjome gerus, draugiškus santykius. Jie buvo mūsų draugai, vaikinai, merginos, broliai, seserys, vaikai, tėvai, vyrai, žmonos, su kuriais mes arba nesukūrėme karmos, arba ši karma jau buvo baigta.

 

Tėvai, broliai ir seserys, artimieji. Juos mums teikia Dievas, o tai reiškia, kad mes jų nusipelnėme. Tarp brolių ir seserų nuoširdūs santykiai retai pasitaiko. Bet net jei dėl kažkokių priežasčių esate priešiški, jie yra jūsų karma, todėl pabandykite jiems atleisti ir rasti ramybę. Tokiu būdu ne tik pagerinsite savo karmą, bei ir savo vaikų bei anūkų. Kiekvienas žmogus turi dvigubą karmą: savo ir gimimo karmą. Pirmoji saugo ir padeda. Antroji (gimimo problemos, prakeiksmas) yra duota kaip išbandymas.

 

Sutuoktiniai. Karminių santykių rodiklis gali būti amžiaus skirtumas tarp partnerių.5 ar 10 metų amžiaus skirtumas tarp vyro ar moters yra visiškai atsitiktinis dalykas. Labiau tikėtina, kad tarp šių partnerių yra karminis ryšys, kai abi pusės turi vienas kitam kažkokių karminių skolų. Karma juos laiko vienas šalia kito. Jie turėti eiti per gyvenimą viena kryptimi, tačiau vienas iš jų turi prisiimti vadovo, o kitas – vergo vaidmenį. 15 amžiaus skirtumas yra labai stiprios karminės traukos rodiklis. Tokiems žmonėms labai sunku išsiskirti, net, jei jie nori tą padaryti. Bet šie santykiai yra labai sudėtingi – jei arba padeda vienas kitam pasirinkti teisingą gyvenimo kelią, arba, atvirkščiai, išveda partnerį iš tikrojo kelio ir taip prisideda prie to, kad jo karminės skolos tolimesniuose gyvenimuose dar labiau padidėja.

 

Problemos šeimoje rodo karminį susidūrimą, kai vienas iš sutuoktinių kenčia nuo alkoholizmo, narkomanijos arba turi kitų rimtų sveikatos problemų, negalią. Taip pat tada, kai partneris anksti miršta (iki 40 metų). Tikriausiai praeitame gyvenime viskas buvo atvirkščiai ir vienas iš jų tokiu būdu vykdo savo karminę pareigą.

 

Kita vertus, jei vyras pavydus, niūrus, alkoholikas, nereikėtų dėlto kaltinti tik likimo. Geriau eiti savo keliu, kad kitame įsikūnijime vėl netektų susidurti su tokiu pačiu partneriu dėl neišmoktos likimo pamokos. Žinoma, galima pabandyti padėti savo vyrui, tačiau niekas neturėtų prisiimti kitų žmonių naštos.