Kviečiame pažvelgti į numerologinę parapsichologės Neringos Saladžės prognozę balandžio mėnesiui. Kas laukia mūsų visų ir ko gali tikėtis kiekvienas atskirai?

 

Bendra balandžio prognozėApril,2020,Calendar,,Cute,Pure,White,Easter,Eggs,And,White

 

Mažai kas galės atsikvėpti. Fiziniame lygmenyje balandį tęsis teisybės paieškos. Deja, jos bus bergždžios. Nors norėsis išsiaiškinti, kas kaltas dėl nemalonių įvykių, prastos savijautos ar sunkumų, tačiau ne visada pavyks tai padaryti. Pasauliniu lygiu galima tikėtis, kad išryškės du lyderiai. Vienas jų norės taikos ir ramybės, o kitas sieks aštrinti situaciją, išjudinti tuos, kurie jau linktų pasiduoti. Masės jausis sutrikusios. Bus sunku atskirti, kas gerai, o kas ne. Dvasiniame lygmenyje tvyros sąstingis. Žmonėms bus sunku, o kartais ir neįmanoma nusistatyti tikrųjų vertybių bei principų. Tad daugelis lauks ir nieko nedarys, kad iš šio dvasinio sąstingio pajudėtų. Neabejotinai daugelį kamuos dvasinis nuovargis, kai sunku pamatyti gyvenimo prasmę ar atrasti kilnų tikslą. Jausminiame lygmenyje jokia informacija nebus aiški ir gryna. O tai reiškia, kad emocijos bus sumišusios ir daugelis kamuosis iliuzijose. Leiskite sau jose pabūti, patyrinėkite jas, tačiau per daug neįsijauskite.

 

Kaip apskaičiuoti savo gimimo skaičių?

 

Numerologijoje svarbiausias aspektas – gimimo data. Tad vien ją žinant galima apskaičiuoti reikšmingąjį gyvenimo kelio, kitaip dar vadinamą gimimo skaičių. Atliekami paprasti aritmetiniai veiksmai: gimimo metai, mėnuo ir diena surašomi atskirais skaitmenimis ir sudedami. Sumą neretai sudaro dviženklis skaičius, tad gauti skaitmenys vienas su kitu sudedami tol, kol gaunamas vienaženklis skaitmuo. Pavyzdžiui, 1987 m. rugsėjo 13 d. gimęs žmogus turi atlikti tokius aritmetinius veiksmus: 1 + 9 + 8 + 7 + 0 + 9 + 1 + 3 = 38. Tuomet gautus skaičius sudėti: 3 + 8 = 11. Galiausiai sudėti skaičius dar kartą, kol gaunamas skaičius nuo 1 iki 9: 1 + 1 = 2. Tad suskaičiuokite savąjį ir skaitykite juo pažymėtą prognozę.

 

Individualios balandžio prognozės pagal gimimo skaičių

 

 

VIENETAS.  Nebus blogai. Vieni kitus atras lygiaverčiai ir panašių tikslų turintys žmonės. Tad planai bus kuriami su tinkamais žmonėmis ir tinkamu laiku. Bendrame kontekste tai gali pasirodyti netgi per gerai, kad būtų tiesa. Tačiau neabejokite ir sudėliokite planus bei dalinkitės informacija su partneriais. Puikus metas vesti save ir kitus į priekį.

   

DVEJETAS.  Būsite apdovanoti pinigais. Tačiau dėl jų teks padirbėti, juos užsitarnauti. Tad nesnauskite. Finansiniai srautai plauks iš verslo, individualios veiklos sandorių. Dirbkite dėl savęs ir gausite tai, ko trokštate.

   

TREJETAS. Sustiprės intuicija. Tad nuojautos ir pamatytų likimo ženklų ignoruoti nevertėtų. Pasąmonė ves tinkama linkme. Būtent tai padės išsisukti iš pavojingų, nemalonių situacijų. Išplauksite į plačiuosius vandenius, šviesesnes erdves. Tad elkitės ryžtingai, priimkite protingus sprendimus ir nebijokite sunkumų. Juos pavyks įveikti.

   

KETVERTAS. Prisieis atsitraukti nuo to, kas gyvenime nereikalinga. Šis procesas nėra lengvas, nes neretai tenka nutraukti kai kurias draugystes, darbinius ryšius. Tačiau tai padaryti reikalinga. Be to, lengviau pastebėsite, kas jau atgyveno ar yra netinkama. Mat paaiškės, kurie lūkesčiai negali būti pateisinti. Taip pat gali atkeliauti nemažai neteisingos informacijos, tad nesiklausykite paskalų. Geriausia išvis atsiriboti nuo svetimos informacijos.

   

PENKETAS. Labiausiai rūpės teisiniai reikalai, dokumentų tvarkymas, tvirtinimas. Deja, ne viskas bus sklandu. Tad būkite atidūs ir prireikus kreipkitės į specialistą. Mat ne visi užrašyti reikalavimai, sąlygos ar kiti aspektai bus tvarkingi ir legalūs. Patiems pastebėti tokius trūkumus gali būti sudėtinga, todėl profesionalo pagalba padėtų neapsigauti.

   

ŠEŠETAS. Teks pasirūpinti sergančiu žmogumi. Skirkite ligoniui savo laiko ir dėmesio. Trumpam atsisakykite savo poreikių patenkinimo. Beje, reikėtų ieškoti netradicinio, netipinio sprendimo. Tad stenkitės į sveikatą ir kūną žvelgti plačiau.

   

SEPTYNETAS. Palanku įsigyti nekilnojamojo turto, pasirašyti pirkimo ir pardavimo sutartis. Tai metas, kai persikraustyti nebus sudėtinga, o nauji namai greitai taps savais. Atidžiai skaitykite dokumentus ir tuomet pavyks pakloti tvirtus pamatus saugiai ir patogiai ateičiai.

   

AŠTUONETAS.  Iliuzinių emocijų metas. Jos bus aštrios ir kraštutinės, tačiau nereikšmingos. Tai tarsi degalai konfliktų laužams kurstyti. Jeigu pavyktų nuraminti viduje siautėjantį uraganą, pamatytumėte, kad iš tiesų niekas nieko blogo nelinki, artimieji jus myli ir vertina. Stenkitės elgtis jautriau kitų žmonių atžvilgiu ir prieš praverdami burną priekaištams gerai pagalvokite.

 

DEVYNETAS. Nors bendras fonas nėra džiugus ir pakilus, tačiau turėsite progų sudalyvauti šventėse, draugiškuose susibūrimuose. Atrodo, kad bendras srautas visgi paveiks gyvenimą, tad teks apsilankyti ne tik krikštynose, bet ir laidotuvėse. Mėnuo bus intensyvus ir visame tame įvykių sūkuryje reikės dalyvauti. Priimkite tai natūraliai. Kartais gyvenimas apdovanoja maloniais susitikimais, o kartais priverčia atlikti pareigą. Viską darant nuoširdžiai ir suvokiant to prasmę, susibūrimai nevargina. Tad tokio požiūrio ir linkiu.