Tikriausiai niekas neabejoja, kad seksas iš meilės yra vienas didžiausių malonumų. Blizgančiuose žurnaluose ir internete apstu patarimų, kaip praleisti nepamirštamą naktį, kaip sustiprinti orgazmą, kokias pozas išbandyti ir panašiai. Tai tik viena medalio pusė. Kitoje – visa griaunanti aistra, smurtas ir nusikalstami veiksmai. Kartais dėl intymaus kūnų susiliejimo daromi žygdarbiai, o kartais suluošinami žmonių gyvenimai…

 

Dvylikametė paauglė iš Kambodžos galėjo papasakoti šokiruojančią istoriją apie tai, kaip tikra mama pardavė dukters nekaltybę ir pastūmėjo į sekso vergiją. Dabar Dara Keo septyniolika, tačiau iki šiol sapnuoja košmarus, kai jos tikra motina Rotana tada dar dvylikametę mergaitę pardavė turtingam, solidžiam vyrui, nes neišgalėjo sumokėti velionio vyro lošimo skolos, rašo marieclaire.com.

 

„Buvusio vyro kreditoriai grasino susidorojimu, jei negrąžinsiu skolos. Baimė ir nerimas dėl negrąžintų skolų aptemdė mano protą. Galiausiai aš pasidaviau“, – aiškino 62-ejų metų Rotana, per dieną uždirbanti dolerį.

 

Kad ir kaip šiurpiai skambėtų, Kambodžoje toks elgesys nėra retenybė.  Čia nuo seno tikima, kad seksas su nekaltomis mergelėmis prailgina gyvenimo trukmę. Prisiminusi šį paprotį motina nuvedė paauglę dukterį pas korumpuotą gydytoją, kuris nustatė, kad mergystės plėvė nepažeista. Tai reiškė, kad ji gali rasti pirkėją. Pietryčių Azijos valstybėje neretai mergystės plėvė atkuriama chirurginės operacijos metu, kad merginas būtų galima parduoti keletą kartų.

 

„Paskui buvau nuvežta pas vyrą, kuris mane nusipirko. Turėjau gyventi su juo visą savaitę, kol jis mane prievartaudavo daug kartų, nenaudodamas prezervatyvo“, – prisiminė Dara. Vyras, nusipirkęs Daros nekaltybę, buvo žymus vietos politikas, tačiau nei nukentėjusioji, nei jos mama jo tapatybės atskleisti neketina. Dvylikametę vyras laikė uždarytą viešbučio kambaryje savaitę. Ateidavo, norėdamas sekso, du ar net tris kartus per dieną. D. Keo prisimena, kad politikas dažnai naudojo jėgą. Kai po savaitės mergaitė buvo paleista, jos kūnas buvo nusėtas mėlynėmis ir žaizdomis, o kiekvieną kartą šlapinantis jautė nepakeliamą skausmą.

 

Dara – ne vienintelė paauglė, galinti papasakoti tokią istoriją. Statistika šokiruoja dar labiau: kasmet Kambodžoje vienos iš tūkstančio mergaitės nekaltybė yra parduodama suaugusiems vyrams (dažniausiai politikams, policininkams, kurie gali įsigyti tokią paslaugą).

 

Skurstančios šeimos už dukters nekaltybę gauna apie 1500 JAV dolerių. Tai maždaug tiek pat, kiek šeima vidutiniškai uždirbtų per 4 metus. Rotana buvo tokia sugniuždyta, kad dukrą pardavė tik už 500 dolerių.