Norite pradėti daugiau judėti, bet negalite nuspręsti, kokia sporto šaka jums tinkamiausia? „CrossFit” treniruotės, vandens aerobika, o gal šiaurietiškas ėjimas ar joga? Astrologai teigia, kad būtina atsižvelgti į Mėnulį, norint, kad sporto treniruotės būtų ne tik malonios, bet ir efektyvios.

 

menulis

Mėnulis kontroliuoja mūsų biologinį ritmą – jis yra potvynių ir atoslūgių karalius. Būtent jis tam tikra prasme lemia mūsų jėgą ir ištvermę, taip pat ir atsinaujinimo poreikį. Jis keičia savo Zodiako ženklą kas dvi dienas, o tai mums suteikia skirtingą emocinę ir fizinę aurą. Šių žinių dėka mums lengviau suprasti savo kūną ir jo poreikius. Taigi, planuokite savo treniruotes pagal Mėnulio kryptis.

 

Mėnulio treniruočių planas

 

Mėnulis Avine, stebėk akis ir galvą. Veiksmingiausiai veiks pasivaikščiojimas, nes jis ramina galvą ir akis, jei nėra stipraus vėjo. Kalbant apie pratimus, geriausia plaukti arba daryti pritūpimus ir įtupstus, kurie sutvirtins sėdmenis, šlaunis ir sustiprins šerdį – liemens raumenis.

 

Mėnulis Jaučio ženkle, stebėk dantis ir ausis. Atsiplaiduoti. Daryti šavasana jogos pozą. Atsigulkite ant nugaros, ištiesti rankas prie kūno, švelniai ištiesti kojas, priartinti pečių mentes prie stuburo ir praverkite lūpas. Dėl to visas apatinis žandikaulis atsipalaiduos, nustosite įtempti kaklą ir pakaušį. Užmerkite akis ir pajuskite, kaip kūnas atsipalaiduoja. Trumpam pagalvokite apie savo kaktą, kad ji lygina ir atpalaiduoja. Išeidami iš namų užsidėkite kepurę ir užsitraukite ant ausų!

 

Mėnulis Dvyniuose, stebėti rankas ir pečius. Atsisakyti bėgimo, plaukimo, atsispaudimo ir ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis. Palengvėjimas rankoms ir pečiams bus suteiktas gulint ant pilvo ketvirtį valandos. Šią dieną galima drąsiai treniruoti kojas ir sėdmenis, bet be svarmenų.

 

Mėnulis Vėžyje įspėja, kad gali skaudėti krūtis ir skrandį. Stebėkite, ką valgote, taip pat atsipalaiduokite balasanos (kūdikio) jogos pozoje. Atsiklaupkite ant grindų, atsisėskite ant kulnų ir padėkite delnus ant grindų. Pasilenkite į priekį, padėkite galvą ant grindų, rankomis palieskite blauzdas, atpalaiduokite nugarą, bet stenkitės ją išlaikyti tiesiai. Šioje pozicijoje keletą kartų giliai įkvėpti. Kai Mėnulis Vėžyje, verta bėgioti, važinėti riedučiais, plaukioti, eiti į jogą ar į Tai Či mankštą, bet būtinai su patogia liemenėle.

 

Mėnulis Liūte, rūpinkis savo širdimi ir nugara. Plaukimas, širdies raumenį stiprinanti mankšta ir gerinanti kraujotaką gali būti maloni šią dieną. „CrossFit” treniruotės su šuoliukais, atsispaudimais, kamuolio kėlimu, šokinėjimu per kliūtis, bus lengvesnės nei bet kada.

 

Mėnulis Mergelėje, pasirūpinkite virškinamuoju traktu. Gerkite vandenį su citrinos sultimis arba trupučiu obuolių sidro acto. Jei nejaučiate diskomforto, susijusio su skrandžiu ar žarnynu, neturite refliukso, šią dieną tiks bet kokios treniruotės.

 

Mėnulis Svarstyklėse, pasirūpinkite klubais ir šlapimo pūsle. Tad geriausia atsipalaiduoti geriant ramunėlių arbatą. Tada darykite atsispaudimus. Jei klasikiniai atsispaudimai per sunkūs, pratimą palengvinkite. Darykite tiek, kiek galite. Pabandykite įtraukti pilvą, kad jo raumenys stabilizuotų figūrą.

 

Mėnulis Skorpione, stiprink lytinius organus. Juos sustiprins atpalaiduojanti vonia ir Kėgelio pratimai. Kaip tai padaryti? Įtraukiant pilvą ir tuo pačiu metu užspaudžiant šlaplę ir po to atpalaiduojant. Pratimą keliolika kartų pakartoti.

 

Mėnulis Šaulyje, praleiskite kojų treniruotes, bet mankštinti pilvą, bicepsus ir nugarą. Masažuokite šlaunų ir blauzdų raumenis voleliu arba teniso kamuoliuku. Šią dieną tiks atpalaiduojanti plaukimas, nesukeliant per daug streso kojoms. Galima daugiau plaukti rankomis, o tarp kojų įsidėti plaukimo lentą.

 

Mėnulis Ožiaragyje, nesukelkite streso sąnariams ir keliams. Šią dieną netinka ilgas bėgiojimas, riedučiai, šiaurietiškas ėjimas ar aštanga joga. Išeikite ramiai pasivaikščioti, išsimaudykite šiltoje vonioje ir nueikite anksčiau gulti.

 

Mėnulis Vandenyje, treniruok rankas ir rankų raumenis. Atsisėskite ant kėdės ir paimkite po svarmenį į kiekvieną ranką. Ištieskite rankas priešais save ir pakelkite į šonus. Pratimą pakartokite keletą kartų.

 
Mėnulis Žuvyse, neapsunkinkite kojų. Venkite bėgimo, šiaurietiško ėjimo ir šokinėjimo per virvutę. Atlikite pėdų masažą, pamirkykite kojas vandenyje su druska arba actu (į dubenį su vandeniu įpilti 3 šaukštus druskos arba 100 ml obuolių sidro acto). Druska ir actas minkština ir dezinfekuoja odą.