Realizacijos skaičius numerologijoje reikšmingas tuo, kad atskleidžia asmens svajones ir troškimus bei parodo žingsnius, kuriuos būtina žengti, norint įgyvendinti savo norus. Tai kryptis į teisingą gyvenimo kelią, todėl savąją svarbu žinoti kiekvienam. Šis skaičius taip pat rodo šiame arba praeituose gyvenimuose išsiugdytas savybes ir tai, ką su jomis daryti.

 

zvaigzdes

Kaip apskaičiuoti?

 

Norėdami sužinoti savo realizacijos skaičių, pirmiausia turite apskaičiuoti gyvenimo ir likimo skaičius. Pirmasis skaičiuojamas sudedant visus gimimo datos skaitmenis iki vienaženklio skaičiaus. Pavyzdžiui, jeigu gimėte 1975 05 08, gyvenimo skaičius bus: 1 + 9 + 7 + 5 + 5 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8. Likimo skaičius skaičiuojamas pagal vardo ir pavardės raides. Kiekviena jų turi tam tikrą skaičių reikšmę, pateiktą žemiau esančioje lentelėje. Reikia rasti visų varde ir pavardėje esančių raidžių skaičių reikšmes ir jas sudėti iki vienaženklio skaitmens.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A, Ą B C, Č D E, Ė F G H I, Į
J K L M N O P R
S, Š T U, Ų, Ū V Y Z, Ž

 

Pavyzdžiui, jeigu žmogaus vardas yra Jonas Jonaitis, jo likimo skaičius bus: 1 + 6 + 5 + 1 + 1 + 1 + 6 + 5 + 1 + 9 + 2 + 9 + 1 = 48 = 4 + 8 = 12 = 1 + 2 = 3.

 

Realizacijos skaitmuo apskaičiuojamas gyvenimo skaičių sudedant su likimo skaičiumi iki vienaženklio skaitmens. Pavyzdiniu atveju tai bus: 8 + 3 = 11 = 1 + 1 = 2.

 

Svarbu! Jeigu skaičiuodami gyvenimo, likimo ar realizacijos skaičius gaunate rezultatą 11, 22 arba 33, skaitmenų sudėti iki vienaženklio skaičiaus nereikia. Jie laikomi meistro skaičiais ir turi savo reikšmę.

 

Realizacijos skaičių reikšmės

 

Nepriklausomas 1

 

Tai – tikri užsispyrėliai, mėgstantys dominuoti. Jie trokšta nepriklausomybės ir atkakliai kovoja už savo laisvę visose srityse. Visuomenėje vyraujantys stereotipai, taisyklės, aplinkinių nuomonė ir kritika jiems nepriimtina. Šie žmonės nebijo elgtis pagal savo susikurtas taisykles ir išsiskirti iš minios. Būdami kitokie jaučia pasitenkinimą. Dažniausiai yra originalūs, todėl netikėti jų sprendimai pasiteisina. Tad reikėtų dažniau išdrįsti rizikuoti ir neprarasti pasitikėjimo savimi. Tai padės įgyvendinti netgi slapčiausius norus. Šie asmenys gali būti novatoriai, padovanosiantys visuomenei modernesnį požiūrį į supantį pasaulį ir gyvenimą apskritai. Tačiau jei vieneto savybės pernelyg stipriai išreikštos, žmogus gali būti itin užsispyręs, per daug egocentriškas ir negebantis pritapti visuomenėje. Todėl būtina išlikti savikritiškiems ir neperžengti ribos. Eidamos teisingu keliu, brandžiame amžiuje šios asmenybės įprastai būna pelniusios pagarbą ir turi nemažai pasiekimų, kuriais gali didžiuotis.

 

Komunikabilusis 2

 

Svarbiausia šiems žmonėms – bendrauti ir kurti ryšius su kitais. Būtent tai reikia lavinti šiame gyvenime. Įprastai tokios asmenybės lengvai mezga pažintis, turi daug bičiulių ir mėgstamos aplinkinių. Tai labai taktiški, supratingi ir draugiški žmonės. Jie empatiški, todėl niekada neatsisako padėti. Dažnai to nė nereikia prašyti, pagalbos ranką ištiesia patys. Deja, aplinkiniai prie to taip pripratę, kad dažnai tinkamai neįvertina ir priima kaip savaime suprantamą dalyką. Nevertėtų dėl to įsižeisti, tačiau pamiršti savigarbos taip pat nevalia. Jeigu leisite dvejeto savybėms pernelyg išsikeroti, tapsite itin jautrūs ir priklausomi nuo aplinkinių. Tinkamai ugdydami turimas savybes, galėsite ne tik kurti kokybiškus santykius, bet ir padėti tai daryti kitiems. Verta pamąstyti apie karjerą psichologijos ir žmogiškųjų išteklių srityse.

 

Kūrybiškasis 3

 

Šie žmonės pernelyg pasitiki savimi, yra artistiški ir kūrybingi. Tai patraukia aplinkinių dėmesį ir padeda užmegzti naujus santykius. Veikla menų srityje gali padėti realizuoti save, atrasti gyvenimo prasmę ir ugdyti naujas savybes. Nederėtų bijoti būti kitokiems negu dauguma. Jums lemta sužibėti pilkoje minioje, reikia tik išsivaduoti iš stereotipų gniaužtų. Originali mąstysena galbūt netgi leis sukurti ką nors naujo, kas palengvins žmonijos gyvenimą. Kad ir ko imtumėtės, svarbiausia – puoselėti gerus santykius su aplinkiniais. Tuomet pelnysite žmonių pagarbą ir sulauksite paramos, kuri padės pajusti gyvenimo pilnatvę. Jeigu trejeto savybės užvaldo itin stipriai, asmuo tampa pernelyg bohemiškas, nerūpestingas ir praranda atsakomybę. Tai griauna ne tik karjerą, bet ir asmeninį gyvenimą.

 

Praktiškasis 4

 

Šie žmonės darbštūs, kantrūs, atsakingi ir praktiški. Jie įsitikinę, kad nieko nebūna už dyką, todėl viską reikia pelnyti sunkiu triūsu ir pasitelkus išmonę. Dažnai pasiekia daug, bet patys nelinkę tuo girtis. Tokios asmenybės gana konservatyvios, todėl vadovaujasi laiko patikrintomis taisyklėmis. Dažnai bijo išlįsti iš komforto zonos, saugiausiai jaučiasi gyvendamos rutinoje. Norint pasiekti ko nors daugiau ir jaustis laimingoms, būtina išdrįsti paragauti laisvės skonio ir išmėginti save naujame amplua. Žinoma, nevalia prarasti realybės jausmo ir organizuotumo. Nuostabus gebėjimas viską planuoti leidžia išvengti netikėtų kliūčių. Netgi jei tokių iškyla, šie asmenys nepanikuodami geba rasti būdų joms įveikti. Didžiulis jų privalumas – gebėjimas numatyti ateitį ir tinkamai jai pasiruošti. Jeigu šie žmonės išmoktų klausytis ne tik proto, bet ir intuicijos, šis talentas dar labiau pasitarnautų. Svarbiausia – neleisti ketverto savybėms pernelyg išsikeroti, antraip tapsite itin siaurai mąstantys konservatoriai.

 

Įvairialypis 5

 

Šie žmonės puikiai suvokia gyvenimo tikslus, žino savo stipriąsias ir silpnąsias puses, blaiviai vertina likimo siunčiamus išbandymus. Dinamiška prigimtis leidžia sėkmingai judėti tikslo link, nebijant sunkumų. Šias asmenybes mėgsta aplinkiniai, nes jos užkrečia optimizmu ir veiklumu. Taip pat žavi išskirtine ekspresija ir kūrybiškumu. Aplinkiniams dažnai atrodo, kad jos gimusios po laiminga žvaigžde, nes viskas sekasi. Tačiau ši dovana, jeigu nemokama tinkamai su ja elgtis, gali virsti prakeiksmu. Svarbiausia – atrasti vieną gyvenimo kryptį, kurioje norite save realizuoti. Blaškydamiesi įvairiose veiklose, mėgindami būti geriausiais, tik švaistysite brangų laiką ir niekur nesužibėsite. Šiems žmonėms būtina atrasti tikrąjį save ir suprasti, kuo nori būti šiame gyvenime. Antraip suksis it voverės rate, mėgindami spėti visur, bet įstrigs užburtame rate, kuris pamažu virs viską niokojančiu chaosu. Tad nevalia savęs išbarstyti ir paleisti vėjais!

 

Gailiaširdis 6

 

Ryškiausios šių žmonių savybės – gailiaširdiškumas ir humaniškumas. Tokios asmenybės gimė skleisti gėrį ir taiką. Geriausiai jaučiasi, kai rūpinasi kitais. Dažnai savus norus ir poreikius pamina dėl aplinkinių gerovės. Yra tolerantiškos, supratingos, užjaučiančios ir jautrios. Šie asmenys labai dažnai tampa savanoriais, kovoja už gyvūnų gerovę, ekologiją ir lygias žmonių teises. Jie suvokia, kad norint pasaulyje matyti teigiamus pokyčius, pirmiausia patiems būtina pozityviai mąstyti. Aplinkiniai vertina šių asmenybių kilnius tikslus. Tikrąją laimę joms dovanos dvasinės vertybės, o ne tviskantys turtai. Tačiau labai svarbu nepamiršti ir savo poreikių. Jeigu šešeto savybės pernelyg ryškios, žmogus tik aukojasi dėl kitų, visiškai pamindamas savo esybę. Anksčiau ar vėliau tai kaip reikiant apkartina gyvenimą ir priverčia nusivilti tuo, ką daro.

 

Dvasingasis 7

 

Tai – itin brandžios asmenybės, kurių nedomina turtai ir šlovė. Jas kamuoja gyvenimo prasmės ir dvasingumo klausimai. Norėdamos geriau pažinti subtilųjį pasaulį, pirmiausia turi geriau pažinti save. Šie žmonės linkę į savianalizę, mėgsta būti vienumoje, pamąstyti ir pasvajoti. Tokios akimirkos itin vertingos, nes moko susikaupti, o susikaupimas skatina pastebėti smulkmenas, kurios ir gali suteikti teisingą atsakymą. Jie turi itin stiprią intuiciją, tik ne visada išdrįsta ja kliautis. Be reikalo – ji padėtų priimti teisingiausią sprendimą. Svarbiausia – pernelyg neatitrūkti nuo išorinio pasaulio, antraip pradėsite jaustis izoliuoti, nesuprasti ir vieniši. To išvengti gali padėti bendravimas su bendraminčiais.

 

Ryžtingasis 8

 

Jeigu šie žmonės užsibrėžia pasiekti kokį nors tikslą, nenurimsta tol, kol negauna, ko nori. Jie pasižymi puikiais organizaciniais gebėjimais, iškilus kliūtims nepasimeta, o šaltakraujiškai apmąsto visas galimas išeitis. Supranta, kad norint ką nors gauti, dažnai tenka kažką paaukoti, todėl noriai aukoja savo laiką, energiją ir pinigus. Aplinkiniai žavisi šių asmenybių ryžtu ir išmone. Jos neretai padeda siekti tikslų ir kitiems žmonėms, nes yra draugiškos, patikimos ir supratingos. Šie asmenys galėtų būti puikūs mokytojai. Aplinkiniai jais tiki ir noriai klausosi patarimų. Patys pagalbos niekuomet neprašo, net jeigu kas nors ją siūlo, dažniausiai atsisako. Šie žmonės – pernelyg savarankiški, didžiuojasi savimi, kai gali pasakyti, kad visko pasiekė patys. Tačiau būtina neperžengti ribos ir netapti itin pasitikinčiais savimi pasipūtėliais. Perdėtai išryškintos aštuoneto savybės gali žmogų paversti turtų besivaikančiu savanaudžiu, be sąžinės graužaties lipančiu per kitų galvas.

 

Altruistiškasis 9

 

Pagrindinis šių žmonių tikslas – pasitarnauti žmonijai. Juos įkvepia galėjimas visuomenei suteikti ką nors gero ar paskatinti aplinkinius judėti teisingesniu keliu. Nereikia jokio materialaus atlygio – didžiausią šypseną jų veide nutvieskia nuoširdus kitų žmonių dėkingumas ir noras kurti geresnį pasaulį kartu. Šios asmenybės – dvasingos, filosofiškos ir altruistiškos. Galėtų daug pasiekti medicinos, edukologijos, psichologijos ir savanorystės srityse. Judėdamos teisingu keliu, kuo vyresnės bus, tuo didesnį autoritetą pelnys. Svarbiausia – nesijausti vienišais kariais Žemėje, priimti kitų pagalbą, patarimus ir semtis išminties. Šie žmonės neribodami savęs pasieks kur kas daugiau. Jeigu devyneto savybės pernelyg išsikeroja, gali skatinti neigiamų bruožų pasireiškimą. Asmuo gali tapti arogantiškas atsiskyrėlis, manantis, kad tik jis žino, kaip teisingai gyventi.

 

Mąslusis 11

 

Tai – itin charizmatiški žmonės. Jie traukia aplinkinius ir spinduliuoja gėrį. Būti šalia tokių asmenybių ramu ir gera. Jų misija pasaulyje – kurti gėrį ir skatinti prie to prisidėti kitus. Šiuos asmenis labiau už viską domina ne žemiškasis, o anapusinis pasaulis, mistiniai reiškiniai, teorijos apie gyvybę kitose planetose. Jiems sekasi spręsti neišsprendžiamus klausimus, moka į viską žvelgti iš naujos perspektyvos. Vieni šio skaičiaus globotiniai laimę atranda pasinerdami į dvasinius dalykus, kiti susidomėdami ezoterika, treti – sudėtingais mokslais. Svarbiausia – duoti peno smegenims. Jeigu vienuoliktuko savybės pernelyg stipriai išreikštos, žmogus gali tapti keistuoliu atsiskyrėliu, negebančiu pritapti prie visuomenės.

 

Energingasis 22

 

Šie asmenys iš prigimties linkę vadovauti ir lyderiauti. Jie pasitiki savimi ir geba įveikti visus sunkumus. Taip pat kunkuliuoja energija, jų pilna visur ir visada. Svarbiausia – jėgas nukreipti tinkama linkme. Įprastai jie labai daug jėgų atiduoda darbui, o asmeniniam gyvenimui jų lieka nedaug. Tai trukdo jaustis visiškai laimingiems ir imti iš gyvenimo viską, ką šis duoda. Šios asmenybės, norėdamos jaustis laimingos ir lengviau pasiekti savo troškimų, turi suvokti, kad gyvenimas nėra vien darbas. Tai, kad trokšta atsipalaiduoti, pasilinksminti ir pasilepinti, nėra silpnumo ženklas. Visiems būtinos atokvėpio valandėlės. Privalu išmokti džiaugtis gyvenimu, matyti ne tik savo pareigas, bet ir teises. Antraip kils grėsmė tapti paniurusiais ir pervargusiais darbomanais.

 

Harmoningasis 33

 

Tai – harmoningiausios asmenybės, kurios jaučia glaudų ryšį su gamta. Jos pasižymi stipria intuicija ir altruizmu. Taip pat noriai aukojasi dėl kitų gerovės, visuomet stengiasi išsaugoti taiką ir puoselėti gėrį. Jų šūkis – būti pavyzdžiu kitiems. Šių žmonių kelias į laimę atsiveria per meilę, užuojautą ir toleranciją. Geri jų bruožai ir poelgiai nelieka nepastebėti – aplinkiniai stengiasi atsidėkoti tuo pačiu. Tokie asmenys trokšta globoti kitus, todėl gali save atrasti medicinos, socialinių mokslų srityse arba šeimoje, auklėdami vaikus. Svarbiausia – visos energijos nenukreipti į šalia esančius, suvokti, kad patys esate ne mažiau reikšmingi. Antraip galite tapti pernelyg globėjiški ir kišantys nosį ne į savo reikalus.