Mergina paliko vaikiną dėl kito. Įskaudintas vaikinas griebėsi kraštutinių priemonių ir nusprendė pasinaudoti juodąja magija ir prakeikti ją. Nuo tada jai pradėjo nesisekti: neteko darbo, paliko draugas, nusilpo sveikata ir priaugo svorio. Apie prakeikimą ji nebūtų niekada nesužinojusi, jei ne draugės, kurios įkalbino ją apsilankyti būrimo salone.

 

prakeikimas

Arba kita mergina atsisakė kažką pirkti iš primygtinai savo prekes siūlančios čigonės. Greitu žingsniu nueidama nuo jos, ji dar ilgai girdėjo ausyse skambantį čigonės prakeiksmą, kad ateityje jai nesiseks.

 

Tikriausiai daugelis vienu ar kitu gyvenimo etapu yra pasvarstę, kad galbūt kažkas juos prakeikė, kad jiems taip nesiseka. Parapsichologų ir būrėjų nuomone, ne visada dėl nesėkmių reikia kaltinti juodąją magiją. Ne visi žmonės, net jei ir norėtų, turi tokių galių. Prakeikimas – tai kur kas daugiau nei vien bloga linkintys žodžiai. Kai žmogus yra iš tikrųjų prakeiktas, jam gali prireikti profesionalios pagalbos, kad prakeikimas būtų nuimtas.

 

Kartais sunku atskirti, ar tai, kas vyksta gyvenime yra susiję su prakeikimu, ar ne. Tokiu atveju reikėtų nuoširdžiai sau atsakyti į tris klausimus:

 
  • Ar jūsų gyvenime yra kas nors, ką galėjo vienaip ar kitaip įžeisti ar supykdyti?
  • Ar tas žmogus gali turėti magiškų galių (žinių), kad galėtų prakeikti?
  • Ar prakeikimas yra vienintelis galimas paaiškinimas, dėl to kas vyksta jūsų gyvenime?
 

Į visus klausimus atsakius teigiamai, galima įtarti, kad dėl visko kaltas prakeiksmas. Jį pašalinti galima įvairiais būdais.

 
 

 
Panaikinti prakeikimą galima su veidrodžiu. Veidrodžiai viską atspindi ir gali nukreipti visą neigiamą energiją atgal asmeniui, kuris prakeikė. Vienpusį veidrodėlį įstatyti į dubenį su juodąja, magiškiems ritualams naudojama druska. Prieš veidrodį padėti kokį nors žmogaus, kuris prakeikė, asmeninį daiktą (nuotrauką, vizitinę kortelę, Vudu lėlytę ar popieriaus lapą, ant kurio užrašytas jo vardas). Tikima, kad neigiama energija taip galės grįžti pas žmogų, kuris ją pasiuntė.

 

Kai kurie žmonės, norėdami atsikratyti prakeiksmo, išbando kitokias priemones. Jie pasigamina lėles. Jos gali būti naudojamos dvejais tikslais: atnešti sėkmę arba nuimti prakeiksmą. Lėlė gali asocijuotis su žmogumi, kuriam linkima pasveikti, susirasti darbą, būti laimingam. Taip pat lėlė gali būti naudojama, norint apsiginti. Pasigaminti lėlę (kuri bus žmogus, kuris kenčia nuo prakeikimo) ir ją užkerėti, kad nuimtų prakeiksmo žalą. Kalbėti lėlei tokius žodžius: „Padariau tave ir tavo vardas yra toks ir toks. Tu turi perimti visą neigiamą energiją, skirtą man“. Tada lėlę paslėpti saugioje vietoje, patikėti, kad prakeikimas dingo ir įsitikinus, kad taip ir yra, lėlę sudeginti.

 

Įvairių tautų magijoje apstu receptų, kaip atsikratyti prakeiksmo. Pavyzdžiui, rekomenduojama išsimaudyti apvalančioje kūną ir sielą vonioje su juozažolių, rūtų, šalavijų ir druskos mišiniu. Šios vaistažolės esą turi labai stiprių apsauginių galių. Reikia įspėti, kad tokia vonia gali sudirginti odą ir sukelti alerginių reakcijų. Tačiau tikintieji tokiu prakeikimo būdu tikriausiai pasakytų, kad tai ne alerginė reakcija, o visas blogis išeina per odos poras…

 

Kartais gali padėti amuletai ir talismanai, sukurti specialiai tam tikslui. Jie turėtų būti įkrauti labai stipria, teigiama energija. būrėjų nuomone, vienas galingiausių amuletų, saugančių nuo piktos akies ir prakeiksmo yra turkiška akis.

 

Tikintieji mano, kad prakeikimą galima panaikinti cituojant 37-tą Biblijos psalmę ir deginant smilkalus, kurie jokių būdu negali susikryžiuoti, pagamintus iš rūtų, juozažolių, šalavijų ir druskos.

 

Kiti būdai, kaip nuimti prakeikimą: pagaminti lėlę, kuri simbolizuotų žmogų, kuris prakeikė ir ją apvynioti laidu arba sukurti runą arba įsigilo ženklą, kuris apsaugotų nuo prakeiksmo tolimesnių veiksmų.