Greičiausiai daugelis yra pakliuvę į tokią situaciją, kai partneris mylėdamasis labiausiai galvoja apie save, pamiršdamas, kad šis procesas turėtų būti malonus abiem. Blogiausia, kai šis žmogus yra tikrai jums brangus, bet su tuo, kad jis tingi ir rūpinasi tik savimi lovoje, negalite susitaikyti. Ar įmanoma šią problemą išspręsti taikiai, nesiimant kraštutinių priemonių? Psichologai sako, kad taip.

 

egoizmas

3 patarimai, kaip išvengti egoizmo lovoje:

 

  • Kalbėtis. Psichologai pataria, jei iškyla problema, aptarti ją su savo partneriu, rasti sprendimą, kuris tiktų abiem ir visam laikui pamiršti tai, kas buvo blogai. Tačiau daugeliui moterų yra labai sunku pradėti kalbėti sekso tema; mano, kad jų išrinktieji jas turėtų suprasti iš vieno žvilgsnio. Tačiau tai, kas yra akivaizdu jums, nebūtinai yra akivaizdus dalykas ir partneriui. Dauguma vyrų mano, kad, jei moteris tyli, ji yra viskuo patenkinta ir nė nesusimąsto, kad galbūt yra kitaip. Laiku nepasikalbėjus, galima sprogti ir išeiti, garsiai trenkus durimis. To būtų galima išvengti diskutuojant apie kylančias problemas visose srityse, įskaitant lovą. Jokiu būdu negalima įžeidinėti partnerio. Tiesiog pasiūlyti paįvairinti procesą, kad ir jūs intymių santykių metu patirtumėte daugiau malonių emocijų. Retas vyras atsisakys eksperimentuoti, ypač, jei iniciatyvą rodo moteris. Tik nereikia aukotis – iš karto nustatykite ribas ir pasakykite, kas jums priimtina sekso metu, o kas ne (tokiu būdu iš pradžių nustatysite žaidimo taisykles, kurios bus optimalios jums abiem).

 

  • Neapsimetinėti. Net, jei bijote įžeisti savo išrinktąjį ar tiesiog norite, kad jam būtų patogu, nė nebandykite imituoti orgazmo, jei iš tikrųjų nieko panašaus nepajutote. Priešingu atveju jūsų partneris visiškai atsipalaiduos ir nuspręs, kad jam nereikia dėti pastangų sekso metu, nes ir taip esate viskuo patenkinta. Supratus, kad iki orgazmo dar toli, o jūsų partneris jau pasiruošęs viską baigti, tiesiog atsitraukite ir pabandykite atkreipti į save dėmesį. Taip pat paaiškinkite jam (pageidautina prieš lytinį aktą), kad jums reikia šiek tiek daugiau laiko, nes moters kūnas yra daug sudėtingesnis ir jūs negalite išsiversti be įžanginių glamonių. Per tą laiką jūs galėsite pasistengti pasiekti didžiausią malonumą, o pats vyras šiek tiek sulėtės ir prisitaikys prie jūsų ritmo.

 

  • Nurodyti kryptį. Kad intymių santykių metu nesijaustumėte nuskriausta dėl to, kad partneris negali prisitaikyti prie jūsų poreikių, pabandykite prisiimti navigatoriaus vaidmenį ir aiškiai parodykite jam, kaip ir kur jus reikia glamonėti, kad pasiektumėte malonumų viršūnę. Galbūt mylimasis mielai tai pabandytų, bet tiesiog nežino, kur paspausti, glostyti ar pabučiuoti, kad patirtumėte malonių emocijų. Todėl, jeigu jaučiate, kad įvykiai klostosi ne taip, kaip norėtumėte, tiesiog švelniai nurodykite tinkamą kryptį vyrui. Patikėkite, jis tai įvertins ir kitą kartą labiau pasistengs.