Sakoma, kad sportuojant smegenys išskiria vadinamuosius laimės hormonus – endorfinus. Dar daugiau jų išsiskiria sekso metu, todėl taip dažnai galima išgirsti juokaujant, kad seksas – tai maloniausia sporto šaka. Ir pakankamai intensyvi, nes tuo metu treniruojamos skirtingos raumenų grupės, deginamos kalorijos. Intensyviai mylintis net galima numesti svorio! Neretai didžiausias krūvis sekso metu tenka vyrams, todėl įdomu, kokie raumenys labiausiai treniruojami skirtingų pozų metu.

 

Tikriausiai ne veltui poza „Šuniuku“ yra viena iš daugelio mėgstamiausių. Tai puiki treniruotė vyrams, nes jos metu stiprinami klubų ir nugaros raumenys.

 

Mylintis stovint, dirba dar daugiau kūno raumenų. Vyrui tenka pakelti savo partnerę, atsirėmusią į sieną. Tuo metu įsitempia klubų ir nugaros raumenys. Mylintis šia poza, partnerę reikia išlaikyti, todėl treniruojasi rankų raumenys (bicepcai, tricepsai, dilbiai) ir kojos.

 

Misionieriaus poza – klasikinė, tačiau nemažiau naudinga. Jos metu treniruojasi sėdmenų ir nugaros raumenys.

 

„Kamasutroje“ aprašyta priekalo poza, kai mergina guli ant nugaros, o jos kojos sulenktos stačiu kampu per kelius. Vyras, norėdamas giliau įsiskverbti ir patirti didesnį malonumą, turi rankomis ir kojomis šiek tiek pakelti savo kūną. Ši poza – tai lyg malonesni atsispaudimai.

 

Nugaros, kojų ir kitų raumenų grupės dirba, kai vyro varpa įsiskverbia iš nugaros. Moteris tuo metu pasilenkusi, bet nesulenkusi kelių.

 

Poza „Žirklės“ yra ne tik maloni, bet ir naudinga rankų bei nugaros raumenims. Tai poza, kai partneriai vienas kitą apžergia, į žemę remiasi viena ranka.

 

Jau per kelias minutes, mylintis gana sudėtinga „Karučio“ poza, kai vyras pakelia moterį, suėmęs per šlaunis, o partnerė remiasi į žemę rankomis, galima sudeginti daugiau nei 100 kalorijų. Labiausiai stiprinami rankų, kojų bei nugaros raumenys.

 

„Krabo“ poza stiprina žastų, bicepsų, tricepsų, dilbių, sėdmenų raumenis. Šios pozos metu vyras sėdi, atsirėmęs į žemę delnais, o moteris sėdasi ant vyro ir atsilošia atgal.