Niekas neabejoja, kad Kalėdos – tai meilės laikas. Tačiau įsimylėjėliams šiuo metu rasti laiko intymiems malonumams gali būti sunkoka, nes Kalėdos taip pat ir metas, kai namuose šurmuliuoja daugybė žmonių, lankosi giminės arba patiems tenka pasisvečiuoti pas kitus. Tad kaip gi rasti meilei, kad Kalėdos būtų ne tik jaukios ir šiltos, bet ir dovanotų begalę svaigulį keliančių orgazmų?

 

seksas

Daugybei žmonių visame pasaulyje patinka Kalėdos, nes tai galimybė susitikti ir pabūti su šeima ir brangiais žmonėmis. Vienintelis švenčių trūkumas yra tas, kad mylėtis su antrąja puse gali būti gana sudėtinga, ypač, jei nenorima sukelti triukšmo, atkreipti kitų dėmesio ir jaustis nepatogiai prie vaišėmis nukrauto stalo. Tačiau yra keletas gudrybių, kaip džiaugtis meile vienas kito glėbyje ir išvengti nepatogumų dėl žmonių, esančių namuose.

 

Jungtinės Karalystės erotinių prekių parduotuvė „LoveHoney“ atliko apklausą ir išsiaiškino, kad du trečdaliai porų šventiniu laikotarpiu turi lytinių santykių, kai namuose be jų yra ir kitų žmonių. 1 iš 10 porų per šventes būna netikėtai užklupti intymiausiomis akimirkomis. Visgi ši statistika neturėtų išgąsdinti ir atgrasyti nuo sekso per šventes, nes tai, kad netoliese yra šeimos narių ir giminių, nėra priežastis susilaikyti nuo sekso.

 

Vis dėlto poros, kurios mėgsta mylėtis gana triukšmingai, turėtų pasirinkti akimirką aistrai išlieti labai atsargiai. Tinkamas metas mylėtis gali būti tada, kai užgęsta visos šviesos ir visi suminga. Arba galima garsiau pasileisti radiją (televizorių). Nerekomenduojama, kai namuose yra kitų žmonių, mylėtis ant girgždančios lovos. Geriau būtų mylėtis šalia lovos, ant grindų, prieš tai ant jų padėjus pagalvėlių, kad būtų minkščiau. Mylintis ant grindų viena tinkamiausių yra tokia poza, kai moteris atsisėda taip pat sėdinčiam vyrui ant kelių ir kojomis apsiveja jo strėnas. Ši sekso poza leidžia moteriai kontroliuoti ritmą, nes ji gali švelniai pėdomis paspausti, kai reikia, vyro sėklides. Ši sekso poza itin tinka, nes ji nėra tokia intensyvi, yra mažiau stūmimo ir traukimo, todėl ir mažiau triukšmo. Be to, įsimylėjėliai gali žiūrėti vienas kitam į akis ir bučiuotis – tai suteikia dar daugiau intymumo.

 

Vien bandymas slapta ištrūkti iš šeimos šventės ir pasimylėti kaitina vaizduotę ir suteikia malonaus jaudulio. Veikite kaip komanda ir tai, ką galite padaryti dviese, nedarykite vieni. Taupykite vandenį ir eikite prausti į dušą kartu. Po pietų kartu eikite pogulio (tik stenkitės būti tyliai!). Dieną galima susirašinėti su antrąja puse intymiomis temomis žinutėmis – aplinkiniai nieko neįtars, o seksualūs pokalbiai žinutėmis didins įtampą ir skatins su nekantrumu laukti tinkamo momento, kada bus galima pasimėgauti meile.

 

Per Kalėdas ar Naujuosius metus galima dovanoti net materialas, bet ir sekso dovanas. Pavyzdžiui, galima drauge su antrąja puse susidaryti 12 dalykų sąrašą, kuriuos norėtumėte išbandyti ateinančiais metais. Kiekvieną norą užrašyti ant nedidelio popieriaus lapelio, sulankstyti ir įmesti į dėžutę arba stiklainį prie miegamojo lovos. Kiekvieną vakarą ar tada, kai norisi, traukti po vieną lapuką ir išpildyti jame parašyti vieną iš partnerio norų!