Seksas gali tapti prievole, jei kiekvieną kartą bus kartojami tie patys dalykai. Seksologų nuomone, dažniausiai ilgai kartu gyvenančias poras pradeda kamuoti nuobodulys. Bet kokie pakeitimai gali vėl įžiebti aistros kibirkštį. Pokyčių sekse nereikia bijoti. Tai anaiptol nereiškia, kad reikia išbandyti kažką labai netradicinio ar įmantraus. Nebijokite, jums tikrai nereikės atsistoti ant galvos lytinių santykių metu ar kaboti prie lubų. Kūrybingumas slypi paprastose detalėse ir „Kamasutros“ pozų patobulinimuose.

 

seksas su braskemis

Kitokia misionieriaus poza

 

Didesnė trintis reiškia didesnį susijaudinimą ir stipresnį orgazmą. Tradicinė poza – tai tokia, kai vyras guli ant moters, o moteris – po juo, veidu vienas į kitą. Iš pradžių mylėtis tokia poza, bet paskui moteris turėtų kojas suglausti ir pakišti tarp vyro kojų. Vyras turėtų šiek tiek pasilenkti į priekį, kad būtų labiau dirginamas klitoris.

 

Karštesnė poza, kai moteris ant viršaus

 

Vyras šioje pozoje turėtų ne ištiesti, bet sulenkti kelius stačiu kampu. Moteris vieną koją turėtų padėti išorinėje vyro šlaunies pusėje, o kitą – vidinėje. Ši poza padeda moteriai kontroliuoti įsiskverbimo gylį ir kampą. Be to, šioje pozoje klitorį jaudina trintis su vyro gaktos sritimi.

 

Aistringesnė „šuniukų“ poza

 

Šiai pozai prireiks papildomų daiktų: diržo arba šaliko. Moteris klūpi ant kelių, o jos partneris platų diržą arba šaliką uždeda jai ant strėnų. Galus sekso metu tvirtai laiko vyras ir įkarščio metu prisitraukia moterį šiek tiek arčiau. Diržas arba šalikas turėtų būti toje vietoje, kurioje paprastai nešiojamas diržas, nes kitaip bus nepatogu. Ši poza geresnė tuo, nes galimas gilesnis įsiskverbimas bei patenkinamas noras kontroliuoti partnerį arba jam paklusti.

 

Atvirkštinė „kaubojės“ poza su pikantiškais priedais

 

Standartinė poza yra tokia, kai moteris atsisėda ant partnerio, veidu nusisukusi nuo jo ir šiek tiek palinkusi prie vyro kojų. Kai tokia poza pabosta, partneris gali ir toliau gulėti ant nugaros, tačiau sulenkti kelius, taip, kad liestųsi padai. Moteris apžergtų jį, atsukusi nugara. Tokia poza labiau jaudina klitorį. Vyrui dar didesnį malonumą suteiks, jei tokioje pozoje moteris glamonės sėklides ar išangę.

 

Nepaprastai seksuali misionieriaus pozos ir jogos dermė

 

Nesvarbu, ar esate patyręs jogos meistras, ar tik pradedantysis, tačiau jogos privalumais galite pasinaudoti ir mylėdamiesi. Kalbama apie laimingo kūdikio pozą. Šios pozos vengti nėščioms moterims ir toms, kurios turi problemų su kaklu. Moteriai palengva kojas iškelti į viršų, kojų pirštus laikyti rankomis. Tokia poza leis ne tik mėgautis seksu, bet ir sumažins apatinės nugaros dalies skausmą, o plačiai pražergtos kojos užtikrins didesnį malonumą.

 

Įmantri ir geidulinga „šuniukų“ pozos variacija

 

Visi, kurie svajoja apie stipresnį orgazmą, turėtų išbandyti šią pozą. Moteris atsigula veidu žemyn ant lovos kraštu. Klubai ir kojos – ne ant lovos. Vyras, stovėdamas ant grindų priešais moterį, ritmiškai juda. Moteris kojomis apsiveja vyro klubus, prisitraukia jį arčiau savęs. Į lovą moteris remiasi alkūnėmis, todėl, norėdama dar didesnio malonumo, ji papildomai ranka gali jaudinti klitorį.

 

Šoninio vaizdo erotika

 

Reikia paminėti, kad čia kalbama apie tą pačią, bet kiek patobulintą pozą, kai moteris yra ant viršaus. Tačiau moteris nėra nei atsisukusi į partnerį veidu, nei nuo jo nusisukusi. Jis gali matyti jos profilį. Rankas padėti prie abiejų vyro kūno pusių, pėdomis tvirtai remtis į grindis. Moteris šioje pozoje gali kontroliuoti ritmą, greitį ir įsiskverbimo gylį. Sakoma, kad ši poza gali net padėti rasti paslaptingąjį moters G tašką…