Chiromantija – tai būrimas iš delno ir riešų linijų. Pagal jas galima apibūdinti žmogaus charakterį ir net nuspėti ateities įvykius. Daug amžių chiromantiją praktikavo aiškiaregiai ir kiti, kurie domėjosi skaitymo iš delnų ir riešų menu. Dauguma žmonių mano, kad chiromantija nagrinėja tik delnų linijas. Tačiau čia taip pat kreipiamas dėmesys ir į riešų linijas. Kaip ir linijos plaštakose, taip ir riešų linijos gali daug pasakyti apie žmogų, jo gyvenimą bei ateitį. Paprastai žmonės turi dvi arba tris riešo linijas. Ką reiškia, jeigu ant riešo yra net 3 ar 4 linijos?

 

4 riešų linijos ir jų reikšmės:

 

riešai

  • 1 linija. Pirmoji linija, kurią galima pamatyti, prie pat riešo sulenkimo, yra viena svarbiausių. Ji rodo sveikatą ir aktyvumą. Jei ši linija ryški ir nepertrūkstanti – sveikata yra gera. Jeigu ji sutrūkinėjusi arba iš viso nutrūksta tam tikroje vietoje – rekomenduojama pagalvoti apie tai, ką būtų galima pakeisti dabartiniame gyvenimo būde. Keliose vietose nutrūkstanti linija gali reikšti, kad ne visoms svajonėms buvo lemta išsipildyti.
 
  • 2 linija. Jeigu antroji linija, esanti toliau nuo riešo,yra ryški ir nepertrūkstanti, reiškia, kad šio riešo savininkui pavyks rasti laimę ir sėkmę gyvenime. Jeigu ji labai ryški ir reljefiška – ateityje šį žmogus gali mėgautis turtais bei prabanga. Linijos nutrūkimai ir lūžiai įspėja apie gresiančius finansinius sunkumus.
 
  • 3 linija. Dauguma žmonių turi bent dvi linijas, o tris turi jau ne visi. Jeigu trečioji linija ryški ir nenutrūkstanti, tai reiškia, kad žmogui didelę įtaką jo gyvenime daro kiti asmenys, tiek namie, tiek darbe. Tai žmogus, kurį kiti žmonės ilgai atsimins.
 
  • 4 linija. Ketvirtoji linija labai retai pasitaiko ir gali būti interpretuojama, tiek kaip palaiminimo, tiek kaip prakeikimo ženklas. Ji atskleidžia, kad žmogaus laukia ilgas gyvenimas ir jis turės daug vaikų.
 

Nereikia jaudintis, jeigu riešų linijos yra išlenktos arba su įtrūkimais. Žmogus vis tiek visada gali kontroliuoti savo likimą. Reikėtų nebijoti pokyčių, kurie galėtų pasukti jūsų gyvenimą palankesne kryptimi ir siekti geriausio. To, ko iš tikrųjų norėjote. To, apie ką iš tikrųjų svajojote. Sukoncentruokite dėmesį į savo stipriąsias puses ir gebėjimus ir panaudokite visa tai savo naudai.