Daug dalykų gyvenime veikia vieniems žmonėms ir neveikia kitiems. Meilės burtai taip pat veikia. Jiems išsipildyti padeda aukštesnės jėgos, todėl jeigu į tai pažiūrėsite rimtai – tai ir gausite meilę, kurios jums reikia.

 

burtai

Kai kurie žmonės naudoja burtus, turėdami piktų kėslų, norėdami pakenkti kitiems. Šiuo atveju burtai neveikia, bet grįžta jums tris kartus ir ne pačia geriausia prasme. Taigi, jeigu jūs panaudosite burtą, pakenkti kitam, iš tikrųjų jums patiems bus pakenkta tris kartus. Meilės burtai veikia tik tada, kai kurie skleidžia pozityvias energijas ir gėrį, kai tas žmogus yra iš tikrųjų nuoširdžiai mylimas.

 

Bendrieji meilės burtai meilės tiesiogiai neatneša. Meilė kuriama tik per patirtis kartu, laiką, net ginčus, mėnesius ir metus, praleistus siekiant geriau pažinti vienas kito asmenybę. Nepaisant trūkumų ir kliūčių, jūs vis tiek norėsite likti su ja ar juo, nes tai bus tas vienintelis žmogus, kurio jūs norite. Jokia magija negali suklastoti nuoširdžių jausmų. Ji nepadės apgauti savęs ar kitų, kad mylite ir esate mylimi. Tai turi būti tikra, nuoširdu ir originalu. Galima tik pabandyti sukurti kažką panašaus į meilę, bet tai bus tik fasadas, išorinis apvalkalas – galbūt išoriškai jūs ir atrodysite įsimylėję, tačiau tik jūs patys žinosite, kad jūsų santykiai iš tikrųjų yra supuvę ir prie gero nevedantys.

 

3 etiški meilės burtai:

 
  • Meilės burtai turėtų sustiprinti jausmus tarp jūsų ir kito asmens. Tai ne tas pats, kas suteikti kokias nors emocijas kitam žmogui, kuris šiaip jau jų nejaučia. Meilę galima sustiprinti, jeigu ji jau yra, bet jeigu jos nėra, nereikėtų bandyti kažkokiais nelegaliais būdais priversti kitą žmogų jus pamilti. Pavyzdžiui, galima naudoti meilės burtus, siekiant dar labiau prisirišti žmogų, su kuriuo jau susitikinėjate, esate vadinamuosiuose atviruose santykiuose, kad jausmai dar labiau sustiprėtų ir tas žmogus nustotų dairytis į kitus ir pradėtų puoselėti jums stipresnius jausmus ir emocijas. Arba galima naudoti meilės burtus, siekiant susigrąžinti buvusį partnerį, bet tik tada, jei jis prieš tai jau buvo užsiminęs, kad norėtų grįžti pas jus.
 
  • Galima naudoti meilės burtus, norint atkreipti kitų žmonių dėmesį. Meilės burtai gali sustiprinti personalines energijas ir taip padėti pritraukti daugiau potencialių romantinių partnerių ir dėmesio, kuris ilgainiui gali peraugti į ilgalaikius santykius ir meilę. Kiti asmenys, taip pat kaip ir jūs ieškantys ilgalaikių santykių, tada bus jums palankesni ir atsiras daugiau naujų galimybių eiti į pasimatymus, užmegzti naujas pažintis. Meilės burtus reikėtų naudoti, nukreiptus į save patį: sukoncentruoti dėmesį į save, paklausti savęs, ko norite iš šių santykių ir patiems įgyjant, lavinant tas savybes savyje, kad pritrauktumėte žmones, taip pat turinčius tokių pačių savybių. Asmeninis tobulėjimas ir meilė sau gali padaryti stebuklus ir rasti gyvenimo meilę.
 
  • Galiausiai galima paprašyti visatos atsiųsti tinkamą žmogų. Tuomet ilgainiui jūsų gyvenime atsiras abipusė meilė ir pasitikėjimas, sveiki santykiai. Jūs negalite žinoti, kada tai nutiks. Jūs nežinote, kas tai bus. Gali tekti palaukti daug metų, kol galiausiai imsite pasitikėti visata ir suprasite, kad tai jau vyksta jūsų gyvenime. Jūs įsimylėjote ir jus myli taip pat! Pasakykite visatai, kad esate atviri meilei ir jos tikrai sulauksite!