Ar žinojote, kad paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo yra itin reikšmingas? Jį valdo vienas iš penkių pagrindinių elementų. Asmeninis elementas žymi svarbiausius likimo įvykius. Tikima, kad gimimo data yra nulemta iš aukščiau, o siela būtent šį kūną taip pat pasirenka neatsitiktinai. Nebūtina į tai žiūrėti labai rimtai, tačiau juk įdomu, ar ne?

 

"metai"

Senovės kinų kalendoriuje, pagal kurį sudaromi Rytų horoskopai, teigiama, kad kiekvieną pasaulio akimirką veikia vienas iš penkių elementų – Medis, Ugnis, Žemė, Oras ir Vanduo. Astrologų nuomone, šie elementai daro ne tik gamtai, bet ir žmogaus charakteriui. Nuo jų priklauso protiniai gebėjimai, įpročiai, pasirinkimai.

 

Taigi, koks jūsų paskutinis gimimo metų skaitmuo? Sužinokite, ką jis pasako apie jus:

 
  • Žemė (paskutinis gimimo metų skaitmuo yra 8 arba 9). Žemės elemento valdomi asmenys yra patikimi ir kantrūs. Jie jaučia atsakomybę už artimuosius. Turi daug ambicijų, yra idealistai. Šie asmenys tvirtai stovi ant žemės, problemas sprendžia žingsnis po žingsnio ir blaivia galva. Jie turi gerai išvystytą intuiciją. Kiti žmonės siekia būti tokie kaip „žemiečiai“, kurių moralinės vertybės yra labai aukštos. Jiems rūpi planetos problemos, etika ir disciplina. Jie moka išmintingai panaudoti žemės šaltinius, yra šiek tiek konservatyvūs. Šie asmenys moka elgtis su pinigais. Jie gali numatyti kiekvieno daikto perspektyvas. Emocijas reiškia labai santūriai, bet nori būti mylimi. Atkakliai siekdami tikslų jie gali net tapti nuožmūs. Jų nedomina trumpalaikiai nuotykiai, nes jų laukia didingesni gyvenimo tikslai.
 
  • Ugnis (paskutinis gimimo metų skaitmuo yra 6 arba 7). Ugnies elemento valdomi asmenys trokšta nuotykių ir niekada neatsisako išbandyti ką nors naujo. Tai labai aktyvūs ir energingi žmonės, todėl dažnai tampa lyderiais, mėgsta konkuruoti ir laimėti. Jie labai patrauklūs ir malonūs, negali pakęsti vienatvės, todėl nuolat yra apsupti žmonių ir siekia visapusio judėjimo. Šie žmonės dažnai būna labai prisirišę prie savo šeimos ir artimųjų. Jie turi aukštą savigarbą ir labai pasitiki savimi, turi oratoriaus talentą. Trūkumai – agresyvumas ir per didelis noras pasiekti tikslus bet kokiomis priemonėmis. Kartais jie gali būti per daug emocionalūs ir stokoti kantrybės. Jie gali būti savanaudiški ir per daug ambicingi.
 
  • Medis (paskutinis gimimo metų skaitmuo yra 4 arba 5). Medžio elemento valdomi asmenys yra labai dosnūs. Jie laikosi savo etikos principų, mėgsta tyrinėti pasaulį ir analizuoti informaciją. Pasižymi retu gebėjimu įtikinėti žmones. Tai labai meniški ir kūrybingi žmonės, kas dažnai pasireiškia tuo, kad jie gali viską pasidaryti savo pačių rankomis. Jie nevengia sunkaus darbo, nuolat ieško naujų užsiėmimų ir mano, kad darbštumas yra viena geriausių jų savybių. Kita labai stipri jų savybė – pasitikėjimas savimi. Medžio elementui pavaldūs žmonės visada jaučiasi dėkingi už tai, ką turi, nepuola į kraštutinumus ir nesiverčia per galvą, nesistengia iššokti aukščiau savo galvos, nors jų interesų ratas yra labai platus ir įvairus.
 
  • Vanduo (paskutinis gimimo metų skaitmuo yra 2 arba 3). Vandens elemento asmenys yra labai žavūs ir paslaugūs, moka užjausti. Jie labai lankstūs ir puikiai prisitaiko prie bet kokių situacijų. Gudrūs ir kūrybingi. Turi lakią vaizduotę ir nebijo jos naudoti. Tarp šių žmonių dažnai pasitaiko filosofų ir mąstytojų. Jie yra labai nepriklausomi ir gali tapti puikiais net kelių profesijų atstovais. Vandens valdomi asmenys turi puikius komunikacijos įgūdžius ir gali būti labai įtikinami. Ypač jų gabumai pasireiškia diplomatijos srityje. Jie turi labai gerą intuiciją ir geba greitai pastebėti tai, kas kitiems praslysta pro akis.
 
  • Metalas (paskutinis gimimo metų skaitmuo yra 0 arba 1). Metalo elemento valdomi asmenys yra labai atkaklūs, nepriklausomi ir savarankiški, jų charakteris labai stiprus. Jie save myli, bet taip pat gerbia ir rūpinasi kitais. Jie gali būti gana suvaržyti ir santūrūs, tačiau pajautę spaudimą iš išorės gali aktyviai ir ryžtingai ginti savo požiūrį. Šie žmonės mėgsta tvarką, pusiausvyrą ir harmoniją, skaidrumą visuose dalykuose. Jie išsiskiria patikimumu ir ryžtu, nors kartais stengiasi likti šiek tiek nuošalėje, o ne būti minios dalimi. Kai šie žmonės tikrai žino, jų nesustabdys niekas. Jie pasiryžę įveikti kiekvieną kliūtį ir sunkumą, kad pasiektų tikslą.