Justinas Stanislovaitis pavertė dar vieną poeto Tado Žvirinskio eilėraštį daina. “Laiko turiu nemažai, kaip ir, ko gero, dauguma muzikantų, tad nusprendžiau išnaudoti jį produktyviai. Turiu kilnojamą įrašų studiją, tad net ir karantino metu galiu įrašinėti dainas nepaliekant savo namų”.

 

Justinas 2 foto Too PhotographyKartu su aktoriumi Zigmantu Baranausku išleidęs albumą, Justinas Stanislovaitis susitelkė ties melodijos pritaikymu poezijos kūriniams.

 

Justinas foto Too Photography„Viskas prasidėjo nuo kompozitorių konkurso, kuriame sukūriau muziką Ilzės Butkutės eilėraščiui, po šio debiuto autorė padovanojo savo eilėraščių knygą „Karnavalų mėnuo”. Knygos gavimas ir Ilzės Butkutės tekstai suteikė stimulą kūrybai. Šiuo metu domiuosi ne vieno lietuvio poeto tekstais.  Visgi, manau, kad tai nėra tradicinė dainuojamoji poezija, išlieku savimi ir į skambesį įnešu savo patirtį.” – sako Justinas Stanislovaits.Pasak atlikėjo, greitu metu bus galima tikėtis ir dainuojamosios poezijos dainų albumo, tačiau Justinas Stanislovaitis mielai bendradarbiautų ir su jam dar neatrastų eilėraščių tekstų autoriais.„Daina po dainos ir štai antroji pagal Tado Žvirinskio poeziją. Šis laikotarpis skirtas būtent šiai muzikai, todėl planuose ne tik albumas, bet ir turas po Lietuvą. Vos tik pasibaigs karantinas pradėsime koncertuoti su šia programa.” – pasakoja atlikėjas.