Dainininkei Viktorijai Sutkutei vos pasirodžius ant TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ parketo, į televizijos pašto dėžutę vienas po kito ėmė plūsti televizijos kultinio serialo „Pagrindinis įkaltis“ (Body of Proof) gerbėjų laiškai, kuriuose tvirtinama: Viktorija – lašas į lašą panaši į serialo heroję, ne tik Amerikoje, bet ir pasaulyje žinomą aktorę Jeri Ryan. „Jeri mažų mažiausiai gali būti vyresnioji Viktorijos sesuo“, – mano kone kiekvienas pažvelgęs į šių moterų fotografijas.

 

Nors V. Sutkutei – 25-eri, o jos antrininkei – 44-eri, negalima paneigti moterų panašumo: abi vienodai gali pasigirti šviesiais plaukais, putliomis lūpomis, romantiška šypsena ir dailia figūra.

 

Kultiniame TV3 seriale „Pagrindinis įkaltis“ J. Ryan įkūnija pagrindinės herojės – „Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždės Danos Delany viršininkę – patyrusią gydytoją, vadovaujančią didelei ligoninės komandai. Lietuvos žiūrovams Jeri žinoma ne tik iš populiarių amerikietiškų serialų „Aiškiaregys“ (Psych), „Ryklys“ (Shark), „Po Kalifornijos saule“ (The O.C.), televizijos ir kino filmų.

 

„Sutinku, kad esu panaši į šią aktorę, nors jos lūpos kiek putlesnės, nei mano. Be abejo, panašumą sustiprina ir šviesūs plaukai. Jau esu girdėjusi žmonių nuomonę, kad išvaizda primenu J. Ryan. Sulaukusi jos metų tikrai norėčiau taip nuostabiai atrodyti“, – sako V. Sutkutė.

 

„Šok su manimi“ dalyvė prisipažįsta, jog dažnai yra lyginama su Holivudo aktorėmis Cameron Diaz, Nicole Kidman, Angelina Jolie, Milla Jovovich arba su žinomomis Lietuvos moterimis – Goda Alijeva, Ingrida Martinkėnaite, Jurgita Jurkute ir Jurgita Tvarijonaite. „Kiekvienas žmogus mato skirtingai“, – šypsosi mergina.

 

Šį šeštadienį, spalio 6-ąją, ant „Šok su manimi“ parketo su profesionaliu šokėju Šarūnu Šiaučiuliu žengsianti dainininkė sako, kad savo pasirodymams atiduoda visas jėgas: „Labai norime sulaukti kuo daugiau mus palaikančių balsų, todėl statome rimtas šokių kompozicijas. Šeštadienį mėginsim nustebinti TV3 žiūrovus nuotaikingu ir linksmu kvikstepu – energijos ir gerų emocijų tikrai netrūks“, – žada mergina, trokštanti kuo ilgiau išlikti projekte.

 

„Kviečiu visus balsuoti už mūsų porą – juk skambutis nieko nekainuoja, tik keletą sekundžių laiko, o mums kiekvienas palaikantis žmogus – neįkainojamas“, – ragina V. Sutkutė, kurią TV3 žiūrovai išvys jau šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!

 

„Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!