Jau šį šeštadienį, spalio 27-ąją, 19.00 val. tiesioginėje TV3 transliacijoje ant populiariojo pramoginio projekto „Šok su manimi“ parketo suksis pulkas talentingiausių šokėjų ir šio meno subtilybes mėginančių perprasti eterio žvaigždžių. Vienas iš naujausių projekto dalyvių – olimpinis čempionas irkluotojas Jevgenijus Šuklinas šįkart į eterį žengs gerokai pasikeitęs. „Šok su manimi“ dalyvis ne tik pasipuošė nauja šukuosena, bet ir įsijautęs į vyriškumą pabrėžiančio džentelmeno vaidmenį savo stiliaus pokyčius įamžino profesionalioje fotosesijoje.

 

Sumanymą J. Šuklinui padėjo įgyvendinti itin vyriška kompanija – vienu geriausių pasaulio kirpėjų tituluojamas ir ne vieną prestižinį apdovanojimą turintis Raimondas Pasternackis, populiarus stilistas Artūras Samoilenka ir mados fotografijomis garsėjantis fotomenininkas Nerijus Paluckas.

 

„Mūsų komanda įrodė, kad tinkamai pakoreguotas įvaizdis puikiai išryškina vyriškumą ir asmenybės privalumus“, – tikina R. Pasternackis.

 

„Buvo įdomu savo kailiu išmėginti tokius pokyčius. Tiesa, sudėtingiausia buvo susilaikyti nesišypsojus – aš pripratęs šypsotis, o fotosesijoje turėjau įsijausti į rimtą, gana griežtą vaidmenį“, – prisipažįsta J. Šuklinas. „Šok su manimi“ dalyvis tikina, kad tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog fotografuotis – vienas juokas: „Pavargau kur kas labiau nei per savo treniruotes!“

 

Jau šį šeštadienį TV3 projekte Jevgenijus kartu su profesionalia šokėja Mona Vinkleryte demonstruos aistringą čia čia šokio kompoziciją. „Intensyviai repetuojam – per vieną savaitę turim pastatyti pasirodymą, kuriame ir skirtingų elementų daug, ir tempas didelis – yra ką veikti“, – šypsosi olimpinis čempionas.

 

J. Šuklino ir M. Vinklerytės bei dar devynių „Šok su manimi“ porų pasirodymai – jau šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3.

 

 „Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!