„Pirmą kartą mano sūnus vedė 17-os, nuotaką išrinkome mes, tėvai, tačiau santuoka nesusiklostė. Antrą kartą jo žmona tapo mergaitė iš užsienio, tačiau ir ta santuoka nesusiklostė. Galbūt todėl, kad mano sūnus – per didelis romantikas, o moterims reikia vyriškesnių, stipresnių vyrų. Dabartinę trečią žmoną jis surado pats, mes, tėvai, aišku, palaiminome“, – netikėtai atvirai apie savo šeimą populiarioje šio ketvirtadienio vakaro laidoje „Valanda su Rūta“ 20 val. per LNK prabils dainininkas, „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvik.

 

istvanas

Vyras pasakos, kad pagal romų tradicijas pora skirtis gali tik tuomet, kai leidimą duoda vyresnieji, įsitikinę, kad skyryboms yra rimta priežastis. Pats Ištvanas vedė, kai jam tebuvo 14-a, ir su žmona gyvena jau 24-erius metus.

 

„Moterų ir vyrų vaidmenys – susimaišę. Jei damos siektų ne finansinės nepriklausomybės ir mažiau tai demonstruotų vyrams, būtų daug laimingesnės. Bėda ir vyruose – jie tapo skysti, užmigo, ir mažiau stengiasi….“, – teigs Ištvanas.

 

LNK laidoje bus kalbama apie tai, kas nulemia, kad vieni poroje gyvena ilgai ir laimingai, o kitiems nepavyksta.

 

„Garsios nepriklausomos moterys – nemenkas iššūkis vyrui. Jos pripratusios prie dėmesio, komplimentų, turi iš ko rinktis, todėl jei vyras nesistengia, nieko stebėtino, kad keičiamas kitu“, – pasakos dviejų vaikų mama, neseniai trečią kartą susižadėjusi dainininkė Beata Wilkin.

 

Tuo metu dainininkė Natalija Bunkė atviraus neketinanti savęs pasmerkti vienatvei tik todėl, kad du kartus jai nepasisekė.

 

Operos solistai Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, kartu skaičiuojantys jau daugiau nei 20 metų prisipažins, kad antros dukrelės gimimas prieš keletą mėnesių tik dar labiau sutvirtino jų santykius.

 

„Daugelis dabartinių santykių tarp vyrų ir moterų primena greitojo maisto restoraną. Viskas greitai, be pastangų, o jei kas nepatiko – keičiu į kitą. Bet juk visi žinome, kad greitas maistas – nesveika. Tas pats ir santykiuose….“, – tvirtins šokėjas ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila.

 

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. per LNK.