Šeštadieniais TV3 televizijos didelio žiūrovų dėmesio sulaukiantis realybės šou „IššŪKIS kaime“ įgauna vis didesnį pagreitį. Per pirmąsias projekto savaites su projektu atsisveikino net trys dalyviai, tačiau šou kūrėjai likusiam septintukui paruošė staigmeną. Šį šeštadienį 19.30 val. žiūrovus nustebins nauja, ūkyje apsigyvenusi, dalyvė.

 

TV3_IssUKIS_kaime_Nauja dalyve_Otilija_TOMASFOTO

 

Klaipėdoje barmene dirbanti Otilija Alūzaitė savo pasirodymu projekto senbuvių nenudžiugins. Laisvalaikiu vaikiškuose spektakliuose vaidinanti mergina iš karto taps apkalbų objektu. Vieniems klius jos manikiūras, kitiems – tai, kad ji į kaimą atvyko nepasiėmusi guminių batų.

 

TV3_IssUKIS_kaime_Nauja dalyve_Otilija_TOMASFOTO_2

 

„Nelabai malonu matyti čia naują žmogų. Dabar visi vyrai vaidins išsijuosę“, – naujos konkurentės pasirodymu šeštadienio laidoje piktinsis dainininkė ir žurnalistė Monika Ostrenkova. Jai itin užklius tai, kad Otilija į projektą atvyko neturėdama nei botų, nei miegmaišio.

 

TV3_IssUKIS_kaime_Nauja dalyve_Otilija_TOMASFOTO_3

 

Dar aršesnis naujokės atžvilgiu bus Algimantas Ulvydas. Į ne vieną konfliktą su kitais dalyviais įsivėlęs skaistuolis nevengs už akių apkalbėti naujos dalyvės. Jis, kaip ir kiti, pajutęs konkurenciją, bus nusiteikęs itin priešiškai.

 

TV3_IssUKIS_kaime_Nauja dalyve_Otilija_TOMASFOTO_4

 

„Čia bus negerai, čia bus dramos, melodramos. Baltom rankom, ilgais nagais… Ir tu su kedukais eisi į mėšlo lauką? Maladec, tu esi tikra ūkininkė, tu praktiškai nugalėjai šitą projektą. Jei pamatysiu laką ant nagų, tai sakysiu: „Mergaite, ne čia pataikei, grožio konkursas ne čia“, – laidoje kalbės skaistus, alkoholio gyvenime neragavęs ir nerūkęs Algimantas.

 

Save kaip kalbią, nenustygstančią vietoje įvardinanti 24-erių Otilija tikina nemėgstanti, kai jai kažkas aiškina, tačiau konfliktai jai taip pat nėra maloniausias užsiėmimas. Nors naujokė sako, kad lengvai priima kritiką, prisipažįsta, jog konkurentų neigiamos reakcijos jai nebuvo malonios.

 

„Sunkiausia turbūt buvo pats atėjimas į projektą, susipažinimas su kolektyvu. Patys darbai neatrodė tokie sunkūs ir baisūs, kaip mintis, kaip į mane sureaguos kiti, kaip susibendrausime, ar nebus kivirčų, ar nebūsiu atstumtoji“, – laidoje kalbėjo Otilija.

 

Ji prisipažino, kad šou merginos liko nuošalyje: „Kai atėjau draugiškiausi pasirodė vaikinai. Šiaip aš iš tų, kur su vaikinais geriau sutaria. Man jie atrodo atviresni, pasako kaip yra, apkalba mažiau. Jie mane priėmė gana šiltai, o merginos, pastebėjau, kad truputį iš šono žiūrėjo.“

 

Otilija projekte žada būti savimi ir bendrauti su tais, kurie bendraus su ja. Kokia ji iš tiesų – netrukus pamatys visa Lietuva. Kaip projekto senbuviai priims naujokę? Kokios užduotys šią savaitę lauks kaime apsigyvenusių miestiečių? Kokią transporto priemonę teks valdyti projekto dalyviams? Visi atsakymai – šeštadienio vakarą 19.30 val. per TV3.

 

Kaip projekto senbuviai pasitiko naujokę, pamatysite čia:

 

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukėlė į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyveno žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seka filmavimo kameros, kurios nepraleidžia nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį. Projektą „IššŪKIS kaime“ veda humoristas Vitalijus Cololo ir ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!