Ilgai pasiilgti šokiai grįžta į televizijos eterį. LNK pristato didžiąją 2019/2020 metų sezono naujieną – naujos kartos šokių šou projektą.

 

fonas-sokiu1

„Tai bus perversmas šokių projektų pasaulyje, – naują šou pristato LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

Atrankas į šį televizijos projektą LNK pradeda jau šiandien – televizijos puslapyje galima rasti dalyvių anketą. Dalyvauti naujame šou kviečiami visų stilių šokėjai, nuo baleto iki poppingo, nuo sportinių šokių iki vogue, nuo solo latino iki urban choreo ar akrobatų. Anketas gali pildyti tiek šokantys solo, tiek duetai, tiek kolektyvai.

 

„Nesitikėkite, kad į eterį grįš įprastas sportinių šokių konkursas, kuriuos buvome įpratę matyti iki šiol. Tai – visiškai modernus ir naujas projektas, į šokius ir į šou pažvelgsime kitaip. Tokio šou nėra buvę Lietuvoje“, – sako J. Jefremovas.

 

Pastaruoju metu LNK įgyvendino ne vieną sėkmingą tarptautinį formatą. Be jau kovą startuosiančio muzikinio „Finalo ketverto“ („Final Four“), LNK paskelbė atrankas į naująją „The Voice“ („Lietuvos balsas“) versiją „Senjorai“, o šį rudenį TV rinkai pristatė Izraelio kompanijos „Armoza“ formatą „Dydžio revoliucija“.

 

Anketa: https://lnk.lt/dalyvauk/dalyvauk-sokiu-projektas-registracija