Didžiosios rinkimų nakties paslaptys, intrigos ir melagystės, užkulisiai, slapti politikų pokalbiai, emocijos, vaišėmis nukrauti stalai, postų dalybos dar nesibaigus rinkimams – štai tokie sensacingi siužetai tiesiai iš rinkimų štabų jau šįvakar laukia TV3 žiūrovų. Tai, kas gal buvo nutylėta, išaiškės 20.30 val. specialioje skandalingiausio infošou „Be komentarų“ laidoje.

 

„Puota mūsų rinkimų štabe kainuos kelis tūkstančius litų. Tikiuosi, kad partijos nariai patys susimokės“, – vos prasidėjus rinkimų nakčiai išlaidas skaičiavo ponia Kristina Brazauskienė.

 

„Be komentarų“ komanda, apsiginklavusi ne tik įprastinėmis, bet ir slaptomis kameromis, didžiąją rinkimų naktį lankėsi visų partijų štabuose, fiksavo tikruosius naujosios valdžios veidus ir net siūlė politikams pūsti į alkotesterį.

 

„Pastatykite ant stalo degtinės, brendžio – duokite žmonėms išgerti, juk jie pas Uspaskichą svečiuose“, – savo rinkimų štabe nurodymus dalino Viktoras Uspaskichas, kuris TV3 žiūrovus šįvakar tikins, kad nespėjo paragauti nė penkiasdešimties gramų. Tuo tarpu Liberalų sąjūdžio vadovas Eligijus Masiulis imdamas į rankas alkotesterį iš karto prisipažins: „Aš tikrai įpūsiu, nes šiandien jau gėriau.“

 

Rolandas Paksas, K. Brazauskienė, Algis Čaplikas, Artūras Zuokas, Vladimiras Romanovas – kuris iš jų į alkoholio matuoklį įpūs daugiausia, o kuris, pamatęs „Be komentarų“ reporterius, dės į kojas?

 

Specialioje „Be komentarų“ laidoje – unikalūs kadrai, kaip V. Uspaskichas pasislėpęs valgo bulvių košę, dainuoja ir šoka prieš laidos filmavimo kameras, kaip socialdemokratai ragauja tortą, kaip prie vaišėmis nukrautų stalų net dviejų aukštų viešbučio kavinėje linksminasi E. Masiulio partijos nariai ir kaip neva kukliai apsupti gausios apsaugos tik su sumuštiniais ir kava rinkimų rezultatų laukia Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai.

 

Didžiosios rinkimų nakties realybės drama tiesiai iš partijų štabų – specialioje „Be komentarų“ laidoje jau šį vakarą 20.30 val. tik per TV3.

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.30 val. tik per TV3!