F012745L 9.mxf_snapshot_06.39.842

Princesė Greta.

LNK interneto televizijos realybės šou „Pelenė Princesė“ ir vėl susitinka kardinaliai skirtingus gyvenimus gyvenančios merginos, kurios nori save išbandyti visiškai naujose gyvenimo rolėse. Kaune gyvenanti princesė Greta yra ne tik išskirtinio grožio, bet turi puikią charizmą, kuria traukia aplinkinius. Dažniausiai ją galima sutikti naktiniuose klubuose, kuriuose, pasivadinusi DJ GRETLIN, ji užsiima didžėjavimu ir užkuria vakarėlius iki pat paryčių.

 

Be muzikos Gretos mylimiausios veiklos yra sportas, buvimas su draugais, maistas ir žinoma, įvairios grožio procedūros. „Grožio procedūras labai iš tikrųjų mėgstu. Kiekviena moteris turi prisižiūrėti, ar ne? Elementariausi dalykai, kaip manikiūras, blakstienos, permanentinis makiažas yra būtina. Kartkartėmis pasidarau lūpų putlinimą, injekcijas kažkokias, ką čia slėpsi. Šiais laikais jau tai yra natūralu“, – nieko neslepianti pasakoja princesė Greta.

 
F012745L 9.mxf_snapshot_04.02.794

Pelenė Egidija.

Visai kitokį gyvenimą gyvenanti panevėžietė Egidija dirba sunkiausią darbą pasaulyje – ji yra mama. Egidija neslepia, kad jos gyvenimas pilnas iššūkių, nes jai tenka dirbti, padėti savo mamai ir auginti sūnų vienai, kadangi dabar ji yra vieniša. Egidija tikisi, kad dalyvaudama projekte „Pelenė Princesė“ patirs tikrąjį princesės gyvenimą ir papramogaus taip, kaip niekad nėra tekę.

 

Ir iš tiesų jai pavyko. Egidijai buvo atlikta viena iš labiausiai atpalaiduojančių procedūrų – galvos ir veido masažas. „Galvos masažą turėjau pirmą kartą gyvenime. Tai irgi toks atpalaiduojantis ir, atrodo, apie nieką negalvoji. Jeigu mergina naudojasi tokiomis procedūromis kiekvieną savaitę ar net kas antrą dieną, aš jai labai pavydžiu. Norėčiau tokį gyvenimą turėti“, – nuoširdžiai atviravo Egidija.

 

Visai kitaip negu Egidijai, Gretai teko paplušėti tikrai iš peties. Nors panelė ir gyrėsi nieko nebijanti ir galinti įveikti įvairiausius ūkio darbus, iš tiesų jai pristigo jėgų. „Čia ne moteriškas darbas. Rankas jaučiuosi tikrai patreniravusi. Po tokių darbų žiauru. Norėtųsi dabar iššokti išsimaudyti“, – dirbdama ūkio darbus piktinosi Greta.

 

Kaip sekėsi Gretai bei Egidijai apsikeisti savo gyvenimais realybės šou „Pelenė Princesė“, pamatykite LNK interneto televizijoje.